marcisz

W szwedzkim Galivare startują nasze kadry w biegach narciarskich. Na starcie zobaczymy kadry A kobiet i mężczyzn oraz kadrę młodzieżową. Przedstawiamy wyniki naszych reprezentantów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

W biegu juniorów na dystansie 10 kilometrów stylem dowolnym (F) mieliśmy jednego zawodnika. Dawid Damian (KS Jedność Nowy Sącz) zajął 14 miejsce ze stratą do zwycięzcy 2:15,3 minuty. Zwyciężył zawodnik gospodarzy William Poromaa w czasie 21:57,08 minuty.

WYNIKI OFICJALNE

 

W biegu seniorów na dystansie 15 kilometrów stylem dowolnym wystartuje czwórka naszych seniorów: Michał Skowron, Kacper Antolec, Mateusz Haratyk i Dominik Bury.

najlepiej z naszych zawodników pobiegł Dominik Bury (AZS AWF Katowice), który uplasował się na 12 miejscu ze stratą minuty i 22 sekund.

Kolejne lokaty naszych zawodników:

46. Mateusz Haratyk

59, Michał Skowron

70. Kacper Antolec

WYNIKI OFICJALNE

 

 

W biegu seniorek jedyną naszą reprezentantką była Weronika Kaleta z LKS Markam Wiśniowa Osieczany. Weronika zajęła 21 miejsce ze stratą niecałych trzech minut do liderki. Bieg wygrała Frida Carlsson w czasie 23:28,3 minuty.

WYNIKI OFICJALNE

 

W biegu juniorek na 5 kilometrów stylem dowolnym bardzo dobrze pobiegały nasz juniorki Trzecie miejsce zajęła Izabela Marcisz (na zdjęciu), czwarta jest Eliza Rucka. Ósme miejsce to Karolina Kaleta, która kolejny raz zaskakuje, pierwszą dziesiątkę zamyka Monika Skinder. Kolejne miejsca naszych zawodniczek to:

11. Magdalena Kobielusz

12. Karolina Kukuczka

20. Hanna Popko

21. Ewelina Kołodziej

WYNIKI OFICJALNE

 

kace

 

 foto: profil zawodniczki na FB