MARCISZ IZA

Po wczorajszej rywalizacji stylem klasyczznym, przyszedł czas na biegi stylem łyżwowym. W biegach ze startu wspólnego najlepsi byli Izabela Marcisz oraz Dominik Bury. 

 

 

Izabela Marcisz z pewnością może zaliczyć ten sezon jako przełomowy w jej karierze. Młoda biegaczka, przez całą zimę prezentowała bardzo wysoką ale przede wszystkim równą formę. Nie miała większych "załamań " w przeciągu całego sezonu i również dziś potwierdziła swoją wysoką dyspozycję. Na dystansie 10 km, pokonała drugą na mecie Alenę Prohazkovą o nieco ponad siedem sekund. Na miejscu trzecim rywalizację zakończyła Urszula Łętocha z półminutową stratą. W pierwszej szóstce uplasowały się również Magdalena Kobielusz, Weronika Kaleta oraz Agata Warło.

WYNIKI

 

Wsród mężczyzn najlepszy ponownie był Dominik Bury. Tylko pięć sekund straty zanotował, drugi na mecie Paweł Klisz, który w tym sezonie również prezentuje naprawdę stabilną formę. Najniższy stopień podium należał dziś do Mateusza Haratyka. Czwarte miesjce zajął Jan Koristek, piąty był Maciej Staręga a pierwszą szóstkę uzupełnił Kamil Bury. 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka