9.02.2008 ,Otepaa, PŚ w biegach narciarskich, bieg mężczyzn na 15km techniką klasyczną.Zwycięstwem króla tego sezonu, Lukasa Bauera zakończył się dzisiejszy bieg na 15km CL w Otepaa.Z Czechem próbował nawiązać walkę reprezentant gospodarzy Jaak Mae, jednak strata do Bauera utrzymująca się w granicach pół minuty nie pozostawiała wątpliwości kto w tym roku rządzi na trasach.Trzecie miejsce zajął Fin Ville Nousiainen, ze stratą do Czecha 1:05,7, a na czwartym miejscu uplasował się kolejny reprezentant gospodarzy Andrus Veerpalu.W dzisiejszym biegu po raz pierwszy w tym sezonie mieliśmy w biegu dystansowym naszego reprezentanta.Mariusz Michałek reprezentant NKS Trójwieś Beskidzka, zajął w swoim debiucie 67 miejsce tracąc do zwycięzcy ponad 6 minut.Pierwsze koty za płoty, z ciekawością będziemy się przyglądać dalszym startom młodego biegacza z Istebnej.wyniki biegu i ranking PŚ w załacznikach