haratyk

Ostatniego dnia rywalizacji w niemieckim Zwistel, zawodnicy biegli w mass startach. Do pokonania mieli od 10 do 20 km trasy. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Mateusz Haratyk, który zakończył rywalizację na miejscu 7. 

 

 

W kategorii seniorek mieliśmy tylko jedną naszą reprezentantkę. Agata Warło uplasowała się na miejscu 30. ze stratą niespełna trzech minut do zwyciężczyni Antoniny Frabel. Druga na mecie była Pia FInk, ze stratą 0,1 sekundy. A na miejscu trzecim znalazła się Laura Gimmler. 

 

WYNIKI 

 

W kategorii juniorek nie biegła żadna nasz reprezentantka. Zwyciężyła Laura Chamiot z Francji, na miejscu drugim uplasowała się Flora Dolci, również reprezentantka Francji, ze stratą 0,3 sekundy. A na najniższym stopniu podium stanęła Martina Bellini z Włoch. 

 

WYNIKI 

 

 W kategorii juniorów najlepiej z Polaków zaprezentował się Mateusz Haratyk, który do podium stracił niespełna 5 sekund. Mateusz zrobił bardzo dobre FIS punkty (47,08), a do zwycięzcy dzieliło go 9 sekund. Wiktor Czaja uplasował się na 36, miejscu ze stratą niespełna trzeh minut. Zwyciężył Tom Mancini z Francji

 

WYNIKI 

 

 

 W kategorii seniorow na miejscu 19. zakończył rywalizację Jan Antolec, który do zwycięzcy stracił niespełna 2 minuty. Jego młodszy brat, zameldował się na 33. pozycji ze stratą nieco ponad 3 minut. Paweł Klisz nie ukończył rywalizacji. Zwyciężył Francuz Rubin Duvillard.

 

WYNIKI 

 

Natalia Surdyka