rucka

Drugi dzień rywalizacji w Zwiesel, zawodnicy rywalizaowali w biegach dystansowych stylem klasycznym. Najlepiej z naszych reprezentatów wypadła Eliza Rucka która uplasowała się na 18. pozycji. 

 

 

Drugi dzień rywalizacji w Zwiesel stał pod znakiem biegów stylem klasycznym. Na dystansie 5 km. Najlepiej z naszych reprezentantek wypadła Eliza Rucka, która zajęła 18 pozycję, ze stratą niespełna 40 sekund do zwyciężczyni Desiree Steiner. Na 28. pozycji upaslowała się Klaudia Kołodziej, a na miejscu 50. zakończyła rywalizację Monika Skiner ze stratą 1:54. 

 

WYNIKI JUNIOREK

 

W kategorii juniorów na 37. miejscu sklasyfikowany został Michał Skowron, do zwycięzcy zawodnik reprezentujący MKS Karkonosze stracił 1:44. Michał był jedynym reprezentantem Polski. Zwyciężył Florian Knopf z Niemiec. 

 

WYNIKI JUNIORÓW 

 

Wśród seniorek rywalizujących na dystansie 10 km, Agata Warło uplasowała się na 32. pozycji. Do zwyciężczyni Antoni Frabel straciła 2:47. Reprezentantki Niemiec zdominowały rywalizację, i zajęły pierwsze pięć miejsc. 

 

WYNIKI SENIOREK

 

W kategorii seniorów na dystansie 15 km, najlepszym z Polaków był Jan Antolec, który zakończył rywalizację na 31. pozycji. Na 44 miejscu uplasował się Paweł Klisz, ze stratą nieco ponad 3 minut. Młodszy z braci Antolców zakończył rywalizację na 53. miejscu.

 

WYNIKI SENIORÓW 

 

Na jutro zaplanowane zostały biegi massowe stylem dowolnym

 

Natalia Surdyka

 foto.pzn.pl