15.12 Rybińsk (RUS) "Viessman FIS World Cup".Sprint kobiet i mężczyzn techniką dowolną.Niespodziewanym zwycięstwem Amerykanki Kikkan Randall zakończył się dzisiejszy sprint Pucharu Świata w rosyjskim Rybińsku.Amerykanka wyprzedziła wczorajszą tryumfatorkę Astrid Jacobsen i Rosjankę Natalię Korostelewą.Nasze reprezentantki Sylwia Jaskowiec i Kornelia Marek na końcu stawki, odpowiednio na 58 i 60 miejscu.Bieg sprinterski męzczyzn zakończył się absolutną dominacja Norwegów, zajęli 5 pierwszych miejsc w finale.Zwyciężył Anders Gloersen, przed Ole Hattestadem i Oysteinem Petersenem.Jedynym w finale A zawodnikiem spoza Norwegii był Szwed Emil Joensson, który ostatecznie zajął szóste moejsce.Nasi reprezentanci Janusz Krężelok i Maciej Kreczmer postarali się o...niemiłą niepodziankę, bo jakże inaczej nazwać 42 i 67 miejsca zawodników.Biorąc pod uwagę, że sporo zawodników z czołówki nie pojechało do Rosji to start panów K&K można uznać za kompromitujący.wyniki w załącznikach