Puchar Polski na nartorolkach 2011 padł łupem zawodników z dużym bagażem doświadczeń.Pierwsza trójka w klasyfikacji generalnej seniorów to zawodnicy nie startujący regularnie zimą w zawodach pod egidą PZN.Panowie( w kolejności miejsc) Robert Faron z UKS Watra Kamienica, Andrzej Honczar (FOTO)-Hubal Białystok i Tomasz Kałużny z LKS Poroniec Poronin pokazali dobitnie jak wygląda siła biegów "zawodowych" w Polsce pod nieobecność zawodników kadr.W tej kategorii sklasyfikowano 19 zawodników i to niestety są całe nasze biegi w najstarszej kategorii.W kategorii juniorów A tryumfował Paweł Klisz z LKS Klimczok Bystra, 10 punktów starty do zwycięzcy zanotował drugi w generalce Rafał Matuszny z MKS Istebna.Najniższy stopień podium dla Piotra Skowrona reprezentującego MKS Karkonosze.W tej kategorii sklasyfikowano 24 zawodników.Kategoria juniorów B to zwycięstwo Roberta Maciulewicza z MUKN Pod Stróżą Miszkowice, przed Bartłomiejem Ruckim z NKS Trójwieś Beskidzka.Trzecie miejsce zajął zawodnik z Tomaszowa Lubeslkiego Karol Mosiądz.sklasyfikowano 31 zawodnikówKategorię juniorów C wygrała dwójka zawodników z tomaszowskiego MULKS Mateusz Hałasa przed Pawłem Atalskim.Trzecie miejsce dla Dominka Burego z MKS Istebna.W tej kategorii sklasyfikowano 36 zawodników.Wreszcie najmłodsi, czyli juniorzy D i tutaj także dublet dla Tomaszowa.Wygrał Szymon Sikora, przed Aleksym Stokfiszem i zawodnikiem NKS Trójwieś Beskidzka Mikołajem Michałkiem.sklasyfikowano 32 zawodników.ranking w załączniku