MOGIELICA

III Uphill Aktywna Mogielica, czwarta edycja Fischer Rollerski Cup  na trasie Słopnice - Zalesie wygrywają Jadwiga Grynkiewicz Tokarczyk z MT Sport i Robert Faron z UKS Wierchy Zalesie. Przypomnijmy, że zawodniczki i zawodnicy dwukrotnie mierzyli się z trasą 3700 metrów, pierwszy bieg to start wspólny, drugi według strat czasowych. W ramach imprezy rozgegrano także biegi dla najmłodszych.

 

WYNIKI FISCHER CUP KOBIETY:

1. Jadwiga Tokarczyk - Grynkiewcz - MT Sport

2. Paulina Wojciechowska - Szczawno Zdrój

3. Dorota Rejus - TKKF Sokół Głogów Małopolski

 

WYNIKI FISCHER CUP MĘŻCZYŹNI

1. Robert Faron - UKS Wierchy Zalesie/skipol.pl TEAM

2. Grzegorz Legierski - team nabiegowkach.pl

3. Robert Gleń - MUKS Podkarpacie Jedlicze

 

Pełne wyniki biegu znajdziecie w załączonym pliku, także wyniki w kategoriach z punktami do klasyfikacji generalnej Fischer Rolelrski Cup 2022.

 

>>> WYNIKI FISCHER CUP<<<

 

Wyniki i pierwsze trójki prezentowane powyżej to klasyfikacja Fischer Rollerski Cup. W biegu otwartym III Uphill Aktywna Mogielica startowali także zawodnicy z licencjami. Tutaj wyróżniamy drugiego w Uphill Jakuba Florka z UKS Wierchy Zalesie, który na podwójnym dystansie Uphillu tylko  nieznacznie ustąpił swojemu trenerowi Robertowi Faronowi.

W biegu pań trzecie miejsce zajęła Wioleta Opyd z LKS Witów Ski Mszana Górna.

W wynikach także rezultaty najmłodszych kategorii, w zawodach dzieci wystartowało łącznie ponad 40 najmłodszych uczestników z klubów Ski team Podhale, KS Jedność Nowy Sącz, LKS Witów Ski Mszana Górna, UKS Hańczowa oraz gospodarzy imprezy UKS Wierchy Zalesie.

>>> WYNIKI MOGIELICA UPHILL <<<

(na zdjęciu głównym - pierwsze trójki biegu)

Dziekujemy firmie pifsport.com.pl za biuro zawodów i pomiar czasu, oraz firmie MT sport za organizację zawodów Fischer Rollerski Cup.

 

kace

p.s Dzisiejsze zawody były 3 imprezą wchodzącą w skład Fischer Rollerski Cup 2022, przypominamy, że jutro kolejny bieg - >>> II Ochotnica Uphill - kliknij szczegóły <<<.

 

RANKING FISCHER ROLLERSKI CUP w kalsyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych opublikujemy w najbliższy poniedziałek.