Bieg Jaćwingów

W sobotę 20 sierpnia w Gołdapi rozegrano już po raz ósmy Letni Bieg Jaćwingów na nartorolkach. Biegi w kategorii OPEN wygrali Kamila Ołów z DD Runing Team i Piotr Sobiczewski z UKS Rawa Siedlce. W zawodach startowali zawodnicy naszego teamu skipol.pl. Wszyscy zajęli miejsca na podiach!

 

informacja prasowa organizatora:

VIII Letni Bieg Jaćwingów przeszedł do historii. Zawody tradycyjnie już rozegrane zostały ulicami Gołdapi. Dopisała pogoda, kibice oraz uczestnicy, którzy przyjechali do Gołdapi by wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Swoich „przedstawicieli” ma również nasze miasto. Godnie je reprezentują Hubert Paszkowski, Daniel Żamojtuk, Robert Sadowski, Dominik Skomorowski, Mariusz Krygier oraz wśród Pań Kamila Ołów. Zwycięzcy w biegach OPEN otrzymali puchary, nagrody finansowe, a w biegu nartorolkowym również czeki ufundowane przez Rollspeed Nartorolki. Dekoracje odbyły się również w kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz posiłek. Przedstawiamy wyniki z zawodów oraz fotorelację. Dziękujemy, że byliście z nami .

Organizatorami zawodów był OSiR w Gołdapi, Urząd Miejski w Gołdapi, Rollspeed Nartorolki oraz 15 Pułk Przeciwlotniczy w Gołdapi.

 

W zawodach startowali oczywiście zawodnicy naszego teamu, poniżej miejsca jakie zajęli w swoich grupach wiekowych:

Huber Paszkowski - II m-ce w M-40

Dominik Skomorowski - III m-ce w M-40

Robert Sadowski - I m-ce w M-50

Janusz Meissner - I m-ce w M-60 ( także Cartusia Kartuzy).

GRATULUJEMY !!

 

>>> WYNIKI BIEGU <<< ze strony osirgoldap.pl

 

>>> FOTO <<< j/w

kace

foto: osirgoldap.pl

p.s

poniżej znajdziecie WYNIKI dwóch poprzednich edycji Biegu Jaćwingów w Gołdapi.