nartorolki

Po raz ósmy mogliśmy emocjonować się zawodami w biegach na nartorolkach, które miały miejsce w Jedliczu. Zapraszamy do przeczytania któkiej relacji na sikpolu. 

 

 

Pogoda sprzyjała organizacji  "Ogólnopolskich Zawodów w Biegach na Nartorolkach", które odbyły się już po raz ósmy w Jedliczu w dniu 08.10.2017. W zawodach udział wzięli reprezentanci kilkunastu klubów z Polski, łącznie wystartowało 105 zawodników w 16 kategoriach wiekowych. Ceremonii otwarcia i wręczania nagród dokonali: Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak, Radna Sejmu Wojewódzkiego Joanna Bril, Radna Gminy Jedlicze Krystyna Marć, Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak, Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze Piotr Bril. Na każdego uczestnika na mecie czekał ciepły posiłek oraz coś słodkiego. Organizatorami zawodów byli Burmistrz Gminy Jedlicze, GOSiR Jedlicze, MUKS Podkarpacie Jedlicze, SP Jedlicze. Zawody wspierał Zarząd Województwa Podkarpackiego. Nad wynikami czuwał Pan Felek Piwowar z firmy PIFSPORT.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Składa Serdeczne Podziękowanie za pomoc w organizacji zawodów: Pracownikom GOSiR Jedlicze, Strażom Pożarnym z terenu Gminy Jedlicze za profesjonalne zabezpieczenie zawodów, Komisariatowi Policji w Jedliczu, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jedliczu a szczególnie rodzicom zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze oraz Wszystkim osobom które się angażowały w organizację zawodów.

 

WYNIKI

GALERIA FOTO

TRANSMISJA Z ZAWODÓW