podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Kalendarz

2018-02-24 - AMERICAN BIRKEBEINER, Worldlopped, USA [szczególy w linku]

2018-02-24 - Liga Regionalna PZN - Zawody o Puchar Burmistrza styl F [szczegóły w linku]

Organziatorzy: PZN, LOZN, OSiR Tomasovia

2018-02-25 - Zawody narciarskie III Bieg Zdrojowy o Puchar Burmistrza Krasnobrodu [szczegóły w linku]

Organziator: Miasto Krasnobród, LOZN

2018-03-01 - Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada- BIAŁKA/KOTELNICA [szczególy w linku]

organizator Małopolski SZS

2018-03-03 - Slavic Cup- WISŁA KUBALONKA [szczególy w linku]

Organizator ŚBZN, FIS

2018-03-08 - Dolnośląska Liga Regionalna (IV) - Jelenia Góra / Jakuszyce [szczegóły w linku]

bieg masowy 3-5 km FT

2018-03-10 - Finał Biegu na Igrzyska- JAKUSZYCE [szczególy w linku]

organizator DZN,PZN

2018-03-10 - Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski styl F [szczegóły w linku]

Organizator: LOZN, Miasto Tomaszów Lubelski, OSiR Tomasovia

2018-03-13 - Liga Małopolska (6) FINAŁ - BIAŁKA TATRZAŃSKA [szczegóły w linku]

IX Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich o Puchar ON Kotelnica Białczańska

2018-03-17 - Finał Dolnośląskiej Ligi Regionalnej (V)

bieg pościgowy 2,3 i 5 km FT

2018-03-25 - Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców cz.II- WISLA/JAKUSZYCE [szczególy w linku]

Organizator PZN i FIS

Wyniki: Biegi narciarskie Polska

MAłY MEMORIAł BUKOWSKIEGO

3.03.2008, Dzianisz, Mały Memoriał Stanisława Bukowskiego "Ojca" w biegach narciarskich.Zawody odbędą się zgodnie z terminem na trasach Butorowy Wierch.Trasy są bardzo dobrze przygotowane, rozgrywano na nich biegi do kombinacji w ramach Mistrzostw Świata.Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Autor: kace
Źródło: w

Komentarzy: 0

2008-02-29 19:16

Czytaj więcej

Gimnazjada i IMS w Podkarpackim

19-20.02.2008, Ustjanowa Górna, Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada.Na trasach w Ustjanowej Górnej rozegrano wojewódzkie zawody w biegach narciarskich.Wśród szkół podstawowych zwycięstwo odniosła SP Lubatowa (chłopcy) i NSS Ustrzyki Dolne. Łącznie 19 i 20.02 w zawodach uczestniczyło 292 zawodników i zawodniczek z ok. 30 szkół z województwa podkarpackiego.wyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: Wydzia

Komentarzy: 0

2008-02-24 11:11

Czytaj więcej

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA...

22.02.2008, Obidowa, Małopolskie Igrzyska młodziezy szkolnej i gimnazjada w biegach narciarskich.252 zawodniczek i zawodników ukończyło dzisiaj biegi w ramach małopolskich igrzysk i gimnazjady.W konkurencjach wystartowały 23 szkoły podstawowe i 18 gimnazjów.Biegi rozgrywano techniką klasyczną.Zawody były ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi sie w przyszłym tygodniu Mistrzostwami UKS-ów.GALERIA ZWYCIĘZCÓW W GALERIACH SKIPOLAwyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: pif sport

Komentarzy: 1

2008-02-22 22:28

Czytaj więcej

OOM ŚLĄSK 2008 - KN-sprint

22.02.2008. Szczyrk, Wisła,OOM Śląsk 2008, kombinacja norweska,SPRINT.Drugi dzień zmagań kombinatorów na olimpiadowych arenach to sprint.Juniorzy A rywalizowali na skoczni HS105 i na trasie biegu na 5km techniką dowolną.Pierwsze dwa miejsca to powtórka z Gundersena czyli Artur Broda przed Andrzejem Zaryckim.Na trzecim miejscu sprint zakończył Mateusz Cieślar z Wisły Ustronianki.W sprincie juniorów B (HS105 i bieg na 3750m), takie same nazwiska jak w Gundersenie, tylko pierwsza dwójka zamieniła sie miejscami.Wygrał Paweł Słowiok przed Adamem Cieślarem obaj Wisła Ustronianka i Michałem Pyclikiem z SSR LKS Sokół Szczyrk.Jak widać w kombinacji norweskiej rządzi Wisła Ustronianka, która dzisiaj z sześciu możliwych medali do zdobycia, zdobyła cztery.wyniki w załaczniku

Autor: kace
Źródło: Witold Pitak/w

Komentarzy: 0

2008-02-22 19:13

Czytaj więcej

OOM Śląsk 2008 - Kombinacja Norweska

20.02.2008. Szczyrk, Wisła,OOM Śląsk 2008, kombinacja norweska,Gundersen.Na skoczni HS 106 w Szczyrku i na trasach Wisły Kubalonki rozegrano zawody metodą Gundersena w kombinacji norweskiej.W kategorii junior A zwyciężył Artur Broda z Wisły Ustronianki (2 po skokach i 2 czas biegu), przed Andrzejem Zaryckim z LKS Poroniec Poronin (3skoki, 1bieg) i Jarosławem Poloczkiem także z Wisły Ustronianki (4skoki, 3bieg).W kategorii junior B, doszło do sporej niespodzianki, niepokonany dotychczas Paweł Słowiok z Wisły Ustronianki, po słabym występie na skoczni ,musiał uznać wyższość swojego klubowego kolegi Adama Cieślara.Trzecie miejsce zajął Michał Pyclik z SSR LKS Sokół Szczyrk.wyniki w załączniku

Autor: georg
Źródło: witekpe/w

Komentarzy: 0

2008-02-22 09:16

Czytaj więcej

OOM ŚLĄSK 2008 - KLASYFIKACJE

Klasyfikacje indywidualne, wojewódzkie i klubowe w biegach narciarskich.Najlepszym województwem zakończonej OOM w biegach narciarskich zostało woj.śląskie.Na drugim miejscu ze stratą 1 punktu (sic!) olimpiadę zakończyło woj.małopolskie, a trzecie woj.mazowieckie.W klasyfikacji medalowej podobnie: śląskie z 22 medalami przed małopolskim, 16 medali i mazowieckim, 5 medali.W punktacji klubowej zdecydowane zwycięstwo LKS Poroniec Poronin 155,5 pkt, przed UKS Rawa Siedlce 77,5pkt i LKS Klimczok Bystra 71 pkt.Wreszcie klasyfikacje indywidualne, najlepszymi w poszczególnych kategoriach zostali:junior A - Józef Tatar - LKS Poroniec Poroninjuniorka A - Kinga Bieszczad - AZS AWF Katowicejunior B - Maciej Staręga - UKS Rawa Siedlcejuniorka B - Justyna Mordarska - UKN Pod Stróżą Miszkowiece.Gratulujemy zwycięzcom i ich trenerom.klasyfikacje w załączniku

Autor: kace
Źródło: miros

Komentarzy: 0

2008-02-18 16:17

Czytaj więcej

Teamsprinty i koniec!

17.02.2008, Wisła-Kubalonka, ostatni dzień rywalizacji w biegach OOM Śląsk 2008Konkurencje biegowe w ramach olimpiady zakończyły sie rozegranymi dzisiaj sprintami drużynowymi.Zawody rozgrywano techniką klasyczną, 2 zawodników w druzynie musiało trzykrotnie pokonać pętlę.Rywalizacje wśród juniorów A wygrała I ekipa LKS Poroniec Poronin w składzie Józef Tatar i Andrzej Lesnik, wyprzedzajac o 36 sekund LKS Witów Mszana Górna/Jakub Trybuła,Bartłomiej Trybuła i II zespół LKS Poroniec Poronin/Mateusz Łękawski,Paweł Opyrchał..Konkurencję ukończyło 6 sztafet.Najliczniejszą obsadę zobaczyliśmy w kategorii junior B, w której wystartowało 17 zespołów.najszybsi okazali się zawodnicy NKS Trójwieś Beskidzka (Sebastian Gazurek i Adam Kaczmarzyk), przed AZS AWF Kraków Zakopane (Michał Wróblewski i Krystian Kobylański)strata 11,1sekundy i pierwszym zespołem UKS Regle Kościelisko (Maciej Nędza Kubiniec i Janusz Zając)strata 21,6 sekundy.W kategorii juniorek B wystartowało 11 ekip i tu oglądaliśmy najbardziej zacietą walkę o zwycięstwo.Od poczatku na prowadzeniu zmieniały się dwie sztafety:UKS PodStróżą Miszkowice i Wisła Ustronianka.Walka trwała zmiana po zmianie, rozstrzygnięcie padło na piątym okrążeniu, kiedy to Justyna Mordarska z UKN uciekła Anecie Krok z Wisły i wypracowała swojej kolezance kilkanaście sekund przewagi.Jednak to nie koniec emocji, ostatnie 150 metrów biegu , z lasu wypada Agata Mordarska UKNi pewnie zmierza w kierunku mety, kilkadziesiąt metrów za nia pojawia się Ania Słowiok Wisła i zaczyna sie niesamowita pogoń.Pięć metrów dłuższa trasa i kolejnośc na mecie uległaby zmianie.Jednak nie udało sie dogonić zawodniczek z Miszkowic.Zawodniczki z Wisły, drugie na mecie straciły do zwyciężczyń 4 dziesiąte sekundy.Trzecie miejsce z prawie minutą straty zajęły zawodniczki AZS AWF Kraków Zakopane:Magdalena Stoch i Sylwia Górnik.wyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: w

Komentarzy: 3

2008-02-17 17:53

Czytaj więcej

Klasykiem na Kubalonce.

16.02.2008, Wisła -Kubalonka, 3 dzień biegów w ramach OOM Śląsk 2008Kolejny dzień rywalizacji na trasach Kubalonki upłynął pod znakiem klasyka.Juniorzy A rywalizowali na dystansie 10km, biegając 3x3,3km.Zwyciężył Krzysztof Stec LKS Klimczok Bystra, przed Józefem Tatarem LKS Poroniec Poronin i Tomaszem Sikorą NKS Trójwieś Beskidzka.Najlepszą juniorką A na dystansie 5km (2x2,5km)została Martyna Galewicz z LKS Poroniec Poronin, wyprzedzając Kingę Bieszczad AZS AWF Katowice i Agatę Marek z UMKS-u Marklowice.Wśród juniorów B, zwycięzcą jak zwykle okazał się Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce.Za nim uplasowali się Mateusz Ligocki MKS Istebna i Marcin Rzeszótko z LKS Klimczok Bystra.Wreszcie kategoria juniorek B, którą wygrała Anna Słowiok z Wisły Ustronianki, wyprzedzając Katarzynę Kubalok MKS Istebna i Ewelinę Marcisz z MKS Halicz Ustrzyki Dolne.Jutro ostatni dzień rywalizacji w biegach, sztafetowe biegi sprinterskiewyniki w załączniku

Autor: kace
Źródło: w

Komentarzy: 0

2008-02-16 17:25

Czytaj więcej

OOM ŚLĄSK 2008-KLASYFIKACJA po 2 dniach

14.02.2008, Wisła, OOM Śląsk 2008, biegi narciarskie.Po dwóch dniach rywalizacji na trasach Kubalonki w klasyfikacji województw nadal prowadzi województwo Śląskie.Drugie miejsce w tej klasyfikacji, ze stratą 7 punktów, zajmuje woj.małopolskie.Między tymi ekipami, do końca OOM będzie trwała walka o zwycięstwo.W ilości zdobytych medali nadal przewodzą gospodarze imprezy czyli ślązacy.Jak dotychczas zdobyli 11 medali, w tym 2 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe.w załaczniku klasyfikacje na dzień 14.02.

Autor: kace
Źródło: w

Komentarzy: 0

2008-02-14 23:29

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p