podmenu

Ankieta

Jak oceniasz wybór Janusza Krężeloka na nowego trenera całej kadry A?

Wyniki: Biegi narciarskie Polska

Finał Enervit Classics w Jakuszycach wygrywają Czech Jakub Psenicka i Emilia Romanowicz [WYNIKI]

Finałowy bieg z cyklu Enervit Classics to dla zawodników pragnących wystartować w Biegu Piastów jedna z ostatnich możliwości sprawdzenia swojej formy przed zbliżającym się wielkimi krokami Biegiem Piastów.  Tym razem miłośnicy biegówek ścigali się na trasie 15 kilometrów. Pierwsze miejsce wśród mężczyzn zdobył Czech Jakub Psenicka, a u Pań zwyciężyła Emilia Romanowicz ( na zdjęciu z BP 2017).

Komentarzy: 0

2018-02-10 16:04

Czytaj więcej
liga małopolska

Czwarta edycja Ligi Małopolskiej 2018 odbyła się w Białce Tatrzańskiej [WYNIKI + FOTO]

Przy bardzo dobrych warunkach pogodowych odbywa się dziś IV edycja Ligii Małopolskiej i Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej  w Białce Tatrzańskiej. Zawodnicy rywalizowali w biegach dystansowych stylem dowolnym  na dystansach od jednego do trzech kilometrów.

Komentarzy: 6

2018-02-08 15:24

Czytaj więcej
ODZN_logo_2018

Dolnośląska Liga Regionalna - III edycja w Jakuszycach [WYNIKI]

III edycja Dolnośląskiej Ligi Regionalnej w Narciarstwie Biegowym, organizowanej przed Dolnośląski Związek Narciarski odbyła się dziś na Polanie Jakuszyckiej. Kategorie juniorów i juniorek: E1, E, D i C rywalizowały na dystansach od 1,5 do 3km stylem klasycznym.

Komentarzy: 0

2018-02-07 20:57

Czytaj więcej
liga śląsko beskidzka

IV edycja Ligi Śląsko-Beskidzkiej na Kubalonce [WYNIKI +FOTO]

Dziś na Kubalonce odbyła się IV edycja Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej organizowanej przez Polski Związek Narciarski. Rywalizowano stylem klasycznym w kategoriach od Juniora / Juniorki C do Juniora / Juniorki F. Wyniki poniżej.

Komentarzy: 5

2018-02-07 17:12

Czytaj więcej
bieg na igrzyska

Druga edycja Biegu na Igrzyska, już w przyszłym tygodniu!

Już w przyszłym tygodniu, w dniach 5-6 lutego odbędzie się druga edycja Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich - Bieg na Igrzyska 2018. Zawody te rozegrane zostaną na trasach biegowych w Zakopanem lub w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Decyzja o dokładnym miejscu rywalizacji podjęta zostanie późnym popołudniem w piątek, 2 lutego 2018 roku. 
Komentarzy: 14

2018-01-31 10:08

Czytaj więcej
liga małopolska

Biegi klasykiem w ramach III edycji Ligi Małopolskiej - Małego Biegu Podhalańskiego [WYNIKI + FOTO]

Dziś w Obidowej odbyła się kolejna, trzecia już w tym sezonie edycja Ligi Małopolskiej w biegach narciarskich organizowanej przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy. Tym razem rywalizowano na trasach o długości od 1 do 5 kilometrów stylem klasycznym.

Komentarzy: 2

2018-01-30 20:54

Czytaj więcej
memorial

Sprinty stylem dowolnym w ramach Ligii Karkonoskiej w Opawie. [WYNIKI]

Kolejna edycja Karkonoskiej Ligii narciarskiej, odbyła się w Opawie, gdzie mogliśmy po raz pierwszy oglądać tam zmagania sprinterskie. Na trasie o długości 600-800 metrów rywalizowało blisko 110 zawodników. 

Komentarzy: 9

2018-01-29 18:27

Czytaj więcej
livigno

Mistrzostwa województwa Lubelskiego pod znakiem biegów stylem klasycznym [WYNIKI]

Przy sprzyjającej aurze, odbył się dziś Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w biegach narciarskich. Łącznie 102 zawodnikó rywalizowało stylem klasycznym na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. Wynikioszczególnych aktegorii poniżej.

Komentarzy: 3

2018-01-27 18:43

Czytaj więcej

III edycja Śląsko-Beskidzkiej Ligii Regionalnej już za nami! [WYNIKI +FOTO]

III edycja Śląsko-Beskidzkiej Ligii Regionalnej odbyła się na Kubalonce. Warunki atmosferyczne nie są sprzyjające, jednak zapasy śniegu umożliwiły rozgeranie zawodów. 

Komentarzy: 5

2018-01-27 16:46

Czytaj więcej
Tomasz Kałużny

Enervit: 10 km stylem klasycznym dla Tomasza Kałużnego [WYNIKI]

Polana Jakuszycka, to chyba jedyne miejsce gdzie nie można narzekać na brak śniegu w Polsce. Nawet przy dodatniej temperaturze, trasy biegowe są bardzo dobrze przygotowane. W ramach Enervit classic na dystansie 10 km najlepszy okazał się być Tomasz Kałużny. 

Komentarzy: 0

2018-01-27 14:38

Czytaj więcej
Liga_regionalna_Kubalonka_fot_J_Suszek

II edycja Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej na Kubalonce [WYNIKI]

Dziś odbyła się druga edycja Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej, podobnie jak niespełna trzy tygodnie temu dzieci i młodzież rywalizowali na Kubalonce stylem dowolnym. Poniżej zwycięzcy w poszczególnych kategoriach i pełne wyniki w formacie PDF.

Komentarzy: 3

2018-01-21 13:01

Czytaj więcej
ODZN_logo_2018

I edycja Karkonoskiej Ligi Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach [WYNIKI]

W czwartkowe przedpołudnie dzieci i młodzież rywalizowały nie tylko w Lidze Małopolskiej, bowiem w Jakuszycach rozegrano I edycję tegorocznej Karkonoskiej Ligi Narciarstwa Biegowego, następcy rozgrywanej w poprzednich sezonach Ligi Dolnośląskiej. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w stylu klasycznym na dystansach od 1 do 3 kilometrów. Poniżej zwycięzcy w poszczególnych kategoriach i wyniki w formacie PDF.

Komentarzy: 1

2018-01-19 15:05

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p