RomanW sobotę 23 lutego rozegrano na trasach Uroczyska Glinki w Supraślu II SupraSKI FESTIWAL - XIII Bieg Narciarski o Puchar Dyrektora ZSS w Supraślu.

Najmłodsza kategoria - urodzeni w roku 2003 i młodsi rywalizowali na dystansie 500 metrów. Zwyciężyła Kamila Ramotowska UKS Hubal Białystok i Damian Bartosz UKS Orliki w Starej Kamionce.

Wśród juniorów E (ur 2001-2002), rywalizujących na trasie długości 1 kilometra, triumfowali Aleksandra Kozicka i Mikołaj Czaban, oboje UKS Hubal Białystok.

W grupie juniorów D (ur 1999-2000) najlepsi okazali się Paulina Radziwon UKS Hubal i Przemysław Łukaszewicz UKS Puszcza Supraśl. W tych grupach rywalizowano na dystansie 2km.

Juniorki i juniorzy C (1997-98) zmagali się z dystansem 3km. Triumfowali Justyna Jakubik i Igor Matowicki, oboje UKS Puszcza Supraśl.

W kategorii OPEN kobiet na dystansie 5km najlepsza okazała się Emilia Romanowicz, wyprzedzając Magdalenę Olifieruk i Milenę Gawryluk, wszystkie UKS Puszcza Supraśl.
Panowie w grupie OPEN pokonywali trasę o długości 10km. Zwyciężył Daniel Iwanowski UKS Hubal Białystok przed Krzysztofem Wójcickim ULKS Olimp Wzdół Rządowy i Kacprem Janowskim UKS Hubal.

WYNIKI

Hubert Koszyk