koscielisko

Na Polanie Chotarz w Kościelisku odbyły się dzisiaj zawody zaliczane do Pucharu Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego czyli VII Puchar Kościeliska. Tegoroczna edycja była poświęcona pamięci Jana Szpunara.

 

Wow, tu jest prawdziwa zima, słyszało się gdzie niegdzie na parkingu zawodów. Trzeba przyznać, ze zima w tym roku wyjątkowo sprzyja organizatorm i śniegu oraz pięknej zimowej aury można im tylko pozazdrościć. Na podobnie wysokim poziomie stała organizacja zawodów oraz przygotowanie tras. Najwięksi malkontenci nie mieli dzisiaj w Kościelisku powodów do narzekań.

 

Biegi ukończyło 40 kobiet i 146 mężczyzn, zwycięstwa odnieśli wymienieni wyżej Barbara Byrtus z team nabiegowkach.pl oraz Bogusław Gracz w LKS Witów Ski.

 

Dodajmy, że zwycięstwa pewne, nie podlegające dyskusji, walki w biegach kobiet i mężczyzn toczyły się tylko o drugie miejsca. Szczególnie w biegu mężczyn, gdzie o drugie miejsce walczyła czwórka zawodników, wszyscy panowie przecieli linię mety w przeciągu niespełna dwóch sekund.

 

WYNIKI KOBIET

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Na WYNIKI Pucharu Polski Amatorów w kategoriach wiekowych czekamy.

 

kace