enervit classic

Dziś na Polanie Jakuszyckiej rozegrano pierwszy z biegów z cyklu Enervit Classics. Na początek zawodniczki i zawodnicy rywalizowali na trasie 5 kilometrów. Najlepsi na mecie okazali się Piotr Michałek i Katarzyna Witek, oboje z Teamu Nabiegowkach.pl.

 

Katarzyna Witek z Teamu Nabiegowkach.pl, która zwyciężyła u Pań, uzyskała czas 17:30 i o 37 sekund wyprzedziła drugą na mecie Monikę Judkę z Biegowki.eu (18:07 sekund). Podium uzupełniła Anna Gałek z Jeleniej Góry z czasem 18:11. Wszystkie wymienione zawodniczki zajęły także trzy pierwsze miejsca w kategorii K30.

 

U mężczyzn zwycięstwo dla Piotra Michałka, także z Teamu Nabiegowkach.pl. Czas biegacza z Jaworzynki to 14:07. 15 sekund przewagi miał nad drugim Tomaszem Kałużnym i 20 nad trzecim Grzegorzem Legierskim. Na piątym miejscu Kuba Mroziński, a dopiero na 11. lokacie znany z wcześniejszych występów w Jakuszycach, w tym w Biegu Piastów Łukasz Bronowicki. Na 41. lokacie członek Skipol TEAMU Jakub Czaplewski z czasem  19:39. Na starcie pojawiło się łącznie 238 zawodników (ukończyło 236), wśród których było 57 Pań.  

 

WYNIKI KOBIET

WYNIKI OPEN (KOBIETY I MĘŻCZYŹNI)

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH (KOBIETY I MĘŻCZYŹNI)

 GALERIA FOTO

 

red