mazury loppet

IV Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni w Jabłoni k/Piszu na Mazurach to ostatnie finałowe zawody w ramach Mazury Loppet Cup. Dzisiaj zwycięzyli Agata Dakowicz i Kacper Janowski z UKS Hubal Białystok. Skipol.pl TEAM najlepszym teamem całego cyklu.

 

Ostatni bieg tegorocznego Mazury Loppet Cup to Bieg O Puchar Jabłoni w Jabłoni koło Pisza. Zawodniczki i zawodnicy ścigali się dzisiaj na dystansie 10 km stylem dowolnym i to dowolnym w dosłownym słowa znaczeniu, jedni pokonywali trasę klasykiem, inni łyżwą, jeszcze inni pchaniem, czyli techniką double poling.

Trasa wiodła przez okoliczne lasy, jednak zdecydowana wiekszość dystansu to pobliskie jezioro.

Biegi OPEN wygrała dwójka zawodników UKS Hubal Białystok Agata Dakowicz i Kacper Janowski.

 

Niestety nie mamy kompletnych wyników, możemy przedstawić tylko te, które uzyskaliśmy telefonicznie od zawodników naszego teamu. W biegu mężczyzn kolejne miejsca zajęli:

2. Adam Wysocki - Augustów

3. Bastian Ciborowski - Pisz

4. Robert Sadowski - Gołdap (skipol TEAM)

5. Hubert Paszkowski - Gołdpa (skipol TEAM).

W klasyfikacji TEAMÓW nasz skipol TEAM Gołdap zajął pierwsze miejsce w Mazury Loppet Cup, w skład którego wchodziły: Ski Tour w Augustowie, Bieg Jaćwingów w Gołdapi, Bieg Sasinów - Wzgórza Dylewskie i dzisiejszy Puchar Jabłoni.

 

W indywidualnej klasyfikacji generalnej Mazury Loppet Cup także mamy dwa podia. Drugie miejsca zajęli Justyna Korotko i Robert Sadowski - oboje skipol TEAM Gołdap. Dekoracje widzicie na zdjęciach.

 

mazury loppet

Klasyfikacja generalna Mazury Loppet Cup 2017 - kobiety

 

WYNIKI ZAWODÓW dziekujemy - Adam Wysocki

 

KLASYFIKACJA GENERALNA MAZURY LOPPET CUP 2017 KOBIET

KLASYFIKACJA GENERALNA MAZURY LOPPET CUP 2017 MĘŻCZYZN

 

red

foto.Dariusz Rogala/skipol TEAM

p.s ponizej wyniki poszczególnych biegów Mazury Loppet Cup 2017