liga małopolska

W środę 21 marca na trasie biegowej ON Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej zostaną rozegrane finałowe zawody Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich Memoriał Kazimierza Bubuli. Zawody są także małopolskimi Igrzyskami Młodzieży Szkolnej.

 

 

LISTA STARTOWA na 21.03.2018, start pierwszej kategorii o godz. 10.30

 

Wojewódzkie (małopolskie) Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Memoriał Kazimierza Bubuli będą finałem Małopolskiej Ligi SZS w biegach narciarskich. W ramach Ligi rozegrano w tym sezonie cztery edycje, dwie w Obidowej, po jednej w Ptaszkowej i Białce.

Jutrzejsze finałowe zawody zostaną rozegrane stylem klasycznym na dystansach od jednego do trzech kilometrów. W klasyfikacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej obowiązują limity ilościowe (vide komunikat).

UWAGA! W ramach Memoriału Bubuli zostanie także rozegrany bieg w kategorii OPEN na dystansie 5 kilometrów, także stylem klasycznym.

Wszystkie szczegóły dotyczące zawodów znajdziecie w zamieszczonym poniżej komunikacie.

KOMUNIKAT ZAWODÓW.

 

Prezentujemy także RANKING Ligi Małopolskiej 2017/18 po czterech dotychczas rozegranych edycjach, w którym dotychczas sklasyfikowano ponad 400 zawodniczek i zawodników oraz ponad 80 szkół z województwa małopolskiego.

 

RANKING INDYWIDUALNY

 

RANKING SZKÓŁ

 

red