tomaszów lubelski

Już za trzy dni na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim rozpoczną się Mistrzostwa Polski Młodzików PZN i Uczniowskich Klubów Sportowych (UKS) w biegach narciarskich. W ramach zawodów zostanie rozegrany także Puchar Roztocza zawody zaliczane do cyklu Bieg Na Igrzyska.

 

LISTA STARTOWA na 16.02.2018

 

KOMUNIKAT organizacyjny numer 2 z 15.02.2018 godzina 19.50.

1.Listy startowe jest  ustawiona  według regulaminu. Proszę  zweryfikować listę .Jeżelii są literówki i inne uwagi prosz kierować na adres email : tom.tom60@wp.pl  lub telefonicznie do godz.22:00 i rano od godz. 6:00 do 8:30 na telefon 604204595.

W dniu 16.02.2017 roku po godz. 8:30 listy staną się  ostateczne i nie będzie  możliwości dokonania zmian . W przypadku kiedy zawodnicy nie  zostaną zweryfikowani będą luki na listach, zawodnicy nie wystartują . Weryfikacja o d godz. 10:00 do 11:00 .

2. Jury podjęło decyzje ze  kategorii  juniora D i E  listy startowe na sobotą  na styl dowolny będą ułożone  w  odwrotnej kolejności zajętych miejsc  czyli zwycięzca  ze  stylu klasycznego wystartuje ostatni.

 

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW                                                                          LISTA KLUBÓW

 

 

////////////////

 

Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów to najważniejsza w sezonie impreza dla najmłodszych biegaczy narciarskich w naszym kraju. Na trasach tomaszowskiej Siwej Doliny powalczą o tytuły Mistrzów Polski w trzech kategoriach wiekowych:

junior C (młodzik) - ur. 2002-2003

junior D               - ur.2004-2005

junior E                - ur.2006 i młodsi.

W czasie trzech dni rywalizacji zostaną rozegrane biegi stylem dowolnym, klasycznym oraz sztafety.

REGULAMIN MP UKS

PROGRAM MP UKS

 

W tym samym czasie w Tomaszowie zostaną rozegrane także zawody o Puchar Roztocza, zaległa eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Podkarpackie 2018, wchodzące w skład cyklu Bieg Na Igrzyska. Kategorie starsze, czyli seniorzy, juniorzy A i B będa rywalizować w dwóch biegach indywidualnych stylem klasycznym (piątek) i dowolnym (sobota).

KOMUNIKAT PUCHAR ROZTOCZA

 

UWAGA! W programie zawodów zaszła jedna ważna zmiana. Odprawa techniczna treneów i kierowników ekip odbędzie się w piątek 16 lutego (w dniu zawodów) o godzinie 11.00 w hotelu OSiR Tomasovia bezpośrednio przy trasach biegowych.

 

red