nartorolki

Ostatni weekend września to niezmiennie od lat dwudniowe zawody na nartorolkach w Marklowicach. W sobotę 23 września i niedzielę 24 najmłodsi biegacze narciarscy walczą o mistrzowskie tytuły na nartorolkach. Niedziela to także finał Pucharu Polski na nartorolkach 2017 czyli Puchar Śląska.

 

Aktualizacja 22.09.2017, 19.35h:

W pierwszym dniu rywalizacji najmłodszych biegaczy narciarskich na nartorolkach zobaczymy na starcie prawie 150 zawodniczek i zawodników z klubów całej Polski. Rywalizacja o tytuły Mistrzów Polski UKS-ów odbywa się w 3 kategoriach wiekowych juniorów/ek E ('06 i młodsi) juniorów/ek D ('05'04) oraz juniorów/ek C ('03'02). Jutrzejsze dystanse wynoszą 2 i 4 kilometry stylem dowolnym. Start pierwszego zawodnika nastąpi o godz. 10.30.

Wyniki postaramy się jutro przekazywać na bieżąco.

Prezentujemy listę startową jutrzejszych zawodów.

LISTA STARTOWA na 23.09.2017

Lista dzięki firmie pifsport.pl

 

 -/-

 

Na prośbę zainteresowanych klubów zamieszczamy listę zgłoszonych zawodników:

LISTA ZGŁOSZEŃ

 

Nartorolkowy weekend w Marklowicach na stałe wpisał sie do letniego kalendarza biegaczy narciarskich. W zawodach startują zarówno najmłodsi z szkół podstawowych, jak też zawodnicy kadr oraz amatorzy biegania na nartorolkach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegóły dotyczące programu zawodów, zgłoszeń oraz wymogi regulaminowe znajdziecie w komunikatach załączonych poniżej, jako redakcja serdecznie zapraszamy na te ostatnie finałowe zawody letniego sezonu na nartorolkach, w Marklowicach zawsze sie dzieje!

UWAGA ponieważ zawody odbywają się na nartorolkach organizatora, konieczne jest podanie w zgłoszeniu systemu wiązań (SNS lub NNN).

 

KOMUNIKAT MP UKS

KOMUNIKAT PUCHAR ŚLĄSKA

 

red

 

W artykułach poniżej znajdziecie wyniki i zdjęcia z zawodów z lat 2016 i 2015