ranking skipola

To już siódmy sezon Rankingu Skipola czyli klasyfikacji zawodów w biegach narciarskich w Polsce według ilości uczestników, którzy zostali sklasyfikowani na wynikach końcowych danych zawodów. Klasyfikujemy imprezy zarówno zawodowe jak amatorskie, są wyniki - jest miejsce w naszym rankingu. 

 

Trzeci w tym sezonie Ranking Skipola to już 28 rozegranych w Polsce w tym sezonie zawodów w biegach narciarskich. Nowe miejsca na biegowej mapie to: Zakopane, Gołdap i Krzywa. Sprawdźcie, które zawody cieszyły się największą frekwencją!

 

RANKING SKIPOLA

 

Jeszcze wyjaśnimy co zrobić, żeby zaistnieć w Rankingu Skipola:

 

 1. Przesłać do nas informację o terminie biegu wraz z komunikatem/regulaminem na adres: redakcja@skipol.pl (uwaga, informacje przez konta FB nie będą brane pod uwagę)

 2. Wysłać nam po zakończeniu zawodów oficjalne wyniki w pdf, lub link do wyników na oficjalnej stronie zawodów (uwaga, j/w w nawiasie).

Sposób liczenia i klasyfikacji uczestników. W rankingu bierzemy pod uwagę dzień startowy imprezy tzn jeżeli w Biegu Podhalańskim mamy trzy różne dystanse i techniki to sumujemy liczbę uczestników, traktując to jako jeden event vide Bieg Podhalański. Podobnie oczywiście w przypadku biegów, które pod jedną nazwą rozgrywają jednego dnia różne dystanse różnymi stylami.

 

Redakcja