Liga małopolska

W Małopolsce rozegrano już cztery edycje Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich o Puchar ON Kotelnica Białczańska. Trzy z nich są zaliczane do Rankingu Ligi Regionalnej Grupy Azoty. Trzy edycje Ligi Małopolskiej są na pierwszych trzech miejsca Rankingu Skipola czyli zawodami z największą jak dotychczas ilością uczestników w Polsce w tym sezonie.

 

 aktualizacja z 08.02.2016 - Liga Małopolska SZS/Liga Grupy Azoty - 11 luty-czwartek - Białka Tatrzańska-start 10.30 (klasyk)

KOMUNIKAT LIGI MAŁOPOLSKIEJ 11.02.2016

Zawody są jednocześnie mistrzostwami powiatu nowotarskiego. UWAGA! Dopuszcza się start tylko na nartach klasycznych !!!

LISTA STARTOWA    na 11.02.2015 Białka Tatrzańska

 

KARKONOSKA LIGA GRUPY AZOTY LISTA STARTOWA Jakuszyce 11.02.2016

 

 

W Rankingu Szkół sklasyfikowano 31 szkół gimnazjalnych z województwa małopolskiego. Na podium tej klasyfikacji nie zaszły żadne zmiany, nadal prowadzi Gimnzajum Mistrzostwa Sportowego Zakopane, przed Gimnazjami z Kościeliska i Uścia Gorlickiego.

W grupie szkół podstawowych także bez zmian, na pierwszym miejscu uczniowe z SP przy ZSPiG nr w Cichym, przed podstawówkami z Kościeliska i Chochołowa. Punkty w tej klasyfikacji zdobyło łącznie 48 szkół podstawowych z Małopolski.

RANKING SZKÓŁ

 

Rankingi indywidualne mamy dwa. Jeden, w którym liczymy wszystkie zawody Ligi Małopolskiej SZS o Puchar ON Kotelnica Białczańska i Ranking Ligi Regionalnej Grupy Azoty (małopolskiej).

Ranking Ligi SZS obejmuje sześć roczników, odpowiednio w gimnazjach klasy III, II i I, oraz w szkołach podstawowych klasy VI, V oraz IV i młodszych. W tym rankingu we wszystkich kategoriach wiekowych sklasyfikowano dotychczas 392 dziewcząt i chłopców z wojwództwa małopolskiego.

RANKING LIGA MAŁOPOLSKA SZS (4)

 

Ranking Ligi Regionalnej Grupy Azoty to Ranking Juniora E, czyli zawodników urodzonych w roku 2004 i młodszych. W tym rankingu punkty zdobywało 86 zawodniczek i zawodników.

RANKING MAŁOPOLSKA LIGA SZS LIGA REGIONALNA GRUPY AZOTY

 

UWAGA! Komunikat o kolejnych zawodach Ligi Małopolskiej w najbliższych dniach.

 

KaCe