images/archiwum-2012-10-20/logo%20pzn.jpg

W najnowszym rankingu PZN za sezon 2011/2012 uwzględniono 8 najlepszych wyników z rozegranych dotychczas 14 startów w zawodach krajowych.
W kategorii juniorek B ranking wygrała Urszula Łętocha z KS Śnieżka Osieczany.Tak duża przewaga punktowa Uli jest spowodowana startami zawodniczki w zawodach FIS, oraz oczywiście trzema złotami z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Śląsk 2012.
Druga lokata to Sylwia Molitor z UMKS Marklowice z 985 punktami i trzecia dla Małgorzaty Żółkiewskiej z MULKS Tomaszów Lubelski (864pkt).Biorąc pod uwagę jedne zawody do końca sezonu (Puchar Karkonoszy) na podium Pucharu Polski nie zajdą już żadne zmiany.


W kategorii junior B ,na prowadzeniu Dawid Bril z MUKS Podkarpacie Jedlicze, który zgromadził 1260 punktów.Zarówno Dawid jak też wspomniana wyżej Ula Łętocha  reprezentowali Polskę na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Innsbucku.
Druga lokata w rankingu juniorów B to Wojciech Suchwałko z KS Obidowiec Obidowa.Wojtek ,który zgromadził dotychczas 900 punktów ma przewagę nad zajmującym trzecie miejsce Andrzejem Pradziadem z LKS Poroniec Poronin wynosząca tylko 15 "oczek".Walka o drugi stopień podium w rankingu może jeszcze trwać.

W kategorii juniorek i juniorów C rozegrano dotychczas 10 punktowanych zawodów.
Wśród juniorek C prowadzi zawodniczka NKS Trójwieś Beskidzka Dorota Kaczmarzyk z 430 punktami.
Drugie miejsce dla Agaty Warło z UMKS Marklowice (400) i trzecia dla Katarzyny Stokfisz z MULKS Tomaszów Lubelski.
Ponieważ przed zawodniczkami i zawodnikami w tej kategorii jeszcze  najważniejsza impreza sezonu - Mistrzostwa Polski UKS-ów- wiele się jeszcze może wydarzyć.

W rankingu juniorów C na prowadzeniu jest zawodnik MKS Istebna Dominik Bury (423).
Druga lokata dla Wojciecha Fojcika z UMKS Marklowice (365), a trzecia to Daniel Chmielowski z MKS Halicz Ustrzyki Dolne.

ranking JUNIOR/KA B               ranking JUNIOR/KA C