Puchar Azoty

Prezentujemy Ranking Pucharu Grupy Azoty po 4 rozegranych dotychczas eliminacjach w Mucznem i Tomaszowie Lubelskim.

 

 

LISTY STARTOWE SLAVIC CUP i PGA ZAKOPANE

 

Przypomnijmy, naszym zdaniem, najważniejsze zasady zdobywania i naliczania punktów do Rankingu Pucharu Grupy Azoty:

 

Do klasyfikacji indywidualnej Pucharu Grupy Azotywe wszystkich kategoriach zaliczane będzie 8 najlepszych startów spośród 10 rozegranych. W przypadku rozegrania9 startów liczone będzie 7 najlepszych. W przypadku rozegrania 8 startów liczonych będzie 6 najlepszych. W przypadku rozegrania 7 startów liczone będzie5 najlepszych. W przypadku rozegrania sześciu 6 i mniej zawodów będą liczone wszystkie starty.

 

Do klasyfikacji Klubowej Pucharu Grupy Azoty, zgodnie z w/w kluczem (pkt.6 regulaminu) będą naliczane punkty w kategoriach wiekowych Junior/ka B i C, natomiast w kategoriach Junior/ka D do klasyfikacji klubowej zostanie naliczone 50% pkt. zdobytych przez zawodnika z klasyfikacji indywidualnej.

W kategoriach wiekowych Senior/ka, Junior/ka A punkty do posezonowej klasyfikacji współzawodnictwa PZN zostaną naliczone po wyciągnięciu wyników z kategorii Open dla każdej z osobna.

 

Zasady uczestnictwa zagranicznych zawodników. W zawodach mogą uczestniczyć obywatele innych krajów niż Polska. Koszt uczestnictwa w konkursach wynosi 5 Euro za każdego zawodnika za dzień. Obcokrajowcy będą ujęci na wynikach i w przypadku zajęcia miejsc dekorowanych otrzymają medale oraz dyplomy. Nie będą natomiast ujęci w indywidualnej i klubowej klasyfikacji generalnej.

 

RANKING PUCHARU GRUPY AZOTY [INDYWIDUALNY] 01.02.2019

 

RANKING PUCHARU GRUPY AZOTY [KLUBOWY] 01.02.2019 

 

źródło: pzn.pl