mps

Druga odsłona rankingu PZN w zawodach FIS w biegach narciarskich w tym sezonie! Na prowadzeniu w klasyfikacjach: Eliza Rucka, Urszula Łętocha, Dawid Damian i Dominik Bury!

 

Aktulalizacja rankingu PZN w zawodach FIS w biegach narciarskich na dzień 3 grudnia 2018 roku. Ranking został zaktualizowany o zawody Pucharu Świata w Ruce i Lillehammer, zawody FIS w Santa Caterinie, Ruce i Livigno.

 

W kategorii juniorek i juniorów do rankingu zaliczane są biegi, w których juniorzy mieli przeprowadzoną oddzielną konkurencję (nie wspólnie z seniorami). Prowadzenie w pierwszym juniorskim zestawieniu objęła Eliza Rucka z MKS Istebna przed Magdaleną Kobielusz (SSR LZS Sokół Szczyrk / SMS Szczyrk) i Weroniką Kaletą (LKS Markam Wiśniowa Osieczany).

 

RANKING JUNIORKA

 

Najlepszym juniorem w pierwszym zestawieniu tegorocznego rankingu jest Dawid Damian z KS Jedność Nowy Sącz. Drugie miejsce zajmuje Wiktor Czaja również KS Jedność Nowy Sącz, a trzeci jest Michał Boreczek z MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra / SMS Szczyrk.

 

RANKING JUNIOR

 

W rankingu seniorek na prowadzenie po dobrych występach w Santa Caterinie wysunęła się Urszula Łętocha z LKS Markam Wiśniowa Osieczany. Drugie miejsce zajmje Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a trzecie Justyna Kowalczyk z KS AZS AWF Katowice.

 

RANKING SENIORKA

 

Na prowadzeniu w rankingu seniorów bracia Dominik i Kamil Bury z MKS Istebna. Trzecie miejsce zajmuje Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce.


RANKING SENIOR

 

Arkadiusz Posiadała