pzn logo

Ranking PZN w biegach narciarskich w kategorii juniorek i juniorów C ('01'02) uaktualniony po zawodach Pucharu Azoty w Dusznikach Zdroju.

 

Ostatni przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży Ranking PZN w biegach narciarskich w kategorii juniorek i juniorów B ('00'99). Sklasyfikowano 32 juniorów B, oraz 34 juniorki B.

W polu SUMA jest łączna liczba ośmiu najlepszych startów liczących sie do Rankingu, w numerowanych kolumnach 1-10 wartości punktowe zdobyte na poszczególnych zawodach.

 

RANKING PZN KATEGORIA B  z dnia 22.02.2017

 

Prezentujemy najnowszą wersję Rankingu w kategorii juniorek i juniorów C. Jak dotychczas sklasyfikowano 50 juniorów C i 54 juniorki C zdobywające punkty w zawodach Pucharu Polski.

Ranking w kategorii juniorek i juniorów B zostanie opublikowany jutro.

 

UWAGA! W kolumnie punkty jest podliczonych osiem najlepszych startów zawodniczki lub zawodnika zaliczanych do klasyfikacji w sezonie. W kolumnach 1-13 wszystkie starty.

 

RANKING JUNIOR JUNIORKA C z 20.02.2017

 

kace

ranking opracował MO

 

p.s ranking ma wartość poglądową, nie należy go traktować jako ostateczny. Ranking staje sie oficjalnym, po zatwierdzeniu przez przewodniczącego komisji biegów PZN i później przez zarząd PZN.

Ranking przygotowany na podstawie oficjalnych wyników przesyłanych przez organizatorów poszczególnych edcyji Pucharu Polski.

Będziemy wdzięczni za ewentualne uwagi.