ranking skipola, najwieksze biegi w Polsce

Sezon zawodów w biegach narciarskich ropoczął się wprawdzie zawodami mikołajkowymi (06.12.2014) w Tomaszowie Lubelskim, ale dopiero przełom roku zaczął na dobrą sprawę sezon zawodów w biegach.

 

Jak dotychczas sklasyfikowaliśmy 8 biegów narciarskich rozegranych w tym sezonie. Podobnie jak w roku ubiegłym o tej porze najwięcej zawodów rozegrano w Jakuszycach (3) i Tomaszowie Lubelskim (3), jeden bieg w małopolsce to Puchar Kościeliska. Nowością jest bieg rozegrany w Siedlcach.

 

Najwięcej zawodników dotarło do mety ( przypominam, że właśnie tą wartośc liczymy w rankingu) w pierwszym biegu cyklu Enervit Classic 5-10-15 na dystansie 5 km klasykiem 3 stycznia w Jakuszycach. W tym biegu sklasyfikowano 142 zawodniczek i zawodników.

Druga lokata w naszym rankingu to także zawody w Jakuszycach czyli nocny Bieg Sylwestrowy, w którym na metę, już po północy dotarły 132 osoby.

Trzecie miejsce to dwa biegi, Puchar Kościeliska w Kościelisku i dzienny Bieg Sylwestrowy Memoriał Paszkiewicza w Jakuszycach.

 

Jak dotychczas sklasyfikowaliśmy 8 biegów narciarskich rozegranych w tym sezonie. Nadchodzący weekend z pewnością przyniesie zmiany w Rankingu, zaplanowano aż 6 biegów w Ustrzykach, Zakopanem, Jakuszycach, Białce i Banicy.

RANKING SKIPOLA NR 1 SEZON 2014/2015

 

Organizatorom zainteresowanym klasyfikowaniem swojego biegu w Rankingu Skipola przypominamy, że warunkiem klasyfikowania biegu jest przysłanie nam komunikatu/zapowiedzi biegu oraz wyników.

 

W artykułach poniżej znajdziecie Rankingi Skipola z poprzednich dwóch sezonów, miłej lektury.

/Kace/

 

 p.s Jeżeli chcecie wiedzieć gdzie i jakie TRASY BIEGOWE są dostępne w waszej okolicy zapraszamy TUTAJ