tomaszow

Nadchodzący weekend to dwie ważne imprezy na nartorolkowej mapie Polski. Do miast organizatorów zawodów dołącza Warszawa, w Wesołej (sobota 3 września) odbędą się I Mistrzostwa Warszawy na nartorolkach. Dzień później w Tomaszowie odbędą się pierwsze zawody nartorolkowego Pucharu Polski PZN Puchar Lubelszczyzny oraz Tomaszowska Setka o Puchar Krismara.

 

W I Mistrzostwach Warszawy na nartorolkach na starcie staną conajmniej 93 osoby. Tyle na chwilę obecną liczy lista zgłoszeń, czyli są to największe w Polsce zawody na nartorolkach (nie licząc oczywiście zawodów w ramach PP PZN). W sprintach  na dystansie 1300 metrów będzie można wystartować aż w trzech biegach, stylem kalsycznym, dowolnym i na nartorolkach terenowych. Szczegółowo o zawodach pisaliśmy TUTAJ .

Na starcie zawodów oprócz amatorów nartorolek z całego kraju zobaczymy także dwa kluby UKS Rawa Siedlce i MULKS Tomaszów Lubelski, będzie to okazja do porównania sił z młodymi biegaczami narciarskimi. Jeszcze słowo o sponsorach imprezy, wspierać organizatorów będą Fischer Polska, Rollspeed,  Skike, sklep nartorolkowy.pl oraz oczywiście nasz portal skipol.pl i nasz sklep bieginarciarskie.com.pl. Nagród i niespodzianek czeka Was w Wesołej bez liku. Jeżeli chodzi o nasz udział w wydarzeniu to przygotowaliśmy dla Was kilka bonów rabatowych o wartości od 50 do 200zł do wykorzystania w sklepie bieginarciarskie.com.pl.

PROGRAM czasowy imprezy

 

Dzień później w Toamszowie Lubelskim odbędzie się inauguracja Pucharu Polski PZN w biegach na nartorolkach, czyli Puchar Lubelszczyzny 2016. W ramach zawodów odbędzie się także III Puchar Krismara czyli kolejna szansa na pobicie rekordu Polski na 100 metrów. Ile wynosi możecie sprawdzić TUTAJ, tam także regulamin zawodów.

Regulamin Pucharu Polski na nartorolkach znajdziecie TUTAJ

 

Zapowiada się ciekawy nartorolkowy weekend.

 

ZAPRASZAMY I POLECAMY