nartorolki

Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych na nartorolkach oraz Puchar Śląska zostaną rozegrane w dniach 19 i 20 września w Marklowicach.

 

AKTUALNA LISTA ZGŁOSZONYCH DO ZAWODÓW: Mistrzostwa Polski UKS na nartorolkach i Puchar Śląska 2015

LISTA TUTAJ

Niestety podobnie jak w Istebnej sporo klubów nie wypełniło rubryki wiązania. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja, że zawodnik na starcie nie dostanie nartorolek!

- / -

W obydwu dniach zawodów zawodniczki i zawodnicy będa rywalizować stylem dowolnym na losowanych (dostarczonych przez organiztorów) nartorolkach.

Pierwszy dzień rywalizacji (sobota) to Mistrzostwa UKS-ów, w tym dniu na starcie zobaczymy startujących w kategoriach juniorów/ek C ('00'01), D ('02'03) oraz E ('04 i młodsi), którzy będą rywalizować na dystansach 2 i 4 kilometrów stylem dowolnym ze startu interwałowego co 30 sekund.

Zgłoszenia na adres pifsport@interia.pl do 18 września.

KOMUNIKAT UKS 2015 MARKLOWICE

 

Puchar Śląska dla kategorii wiekowych senior, junior A,B i C to także biegi stylem dowolnym jednak na zdecydowanie dłuższych dystansach. Dystanse tego dnia wyniosą od 6 do 12 kilometrów. Start także interwałowy. W tym dniu rozegrany zostanie także drugi dzień Mistrzostw Polski UKS-ów.

KOMUNIKAT PUCHAR ŚLĄSKA 2015 MARKLOWICE

 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: pifsport@interia.pl do biura zawodów lub na adres klubu UMKS Marklowice: umksmarklowice@gmail.com najpóźniej do 19 września.

Organizatorem zawodów jest klub UMKS Marklowice.

 

/KaCe/

 p.s wyniki i galerie foto z zawodów w ubiegłym roku w artykułach powiązanych poniżej

foto.skipol.pl  - start z ubiegłorocznych zawodów