beskidy bez granic

W najbliższą sobotę 12 września w Istebnej zostanie rozegrana kolejna edycja Pucharu Polski na nartorolkach XII Beskidy Bez Granic, organizowane przez Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski i klub NKS Trójwieś Beskidzka.

 

Zawody bedą rozegrane stylem dowolnym ze startu wspólnego. Organizatorzy zapewniają nartorolki, które co też jest już tradycją będą losowane przed startem. Seniorzy, juniorzy A i B będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów z przewyższeniem 242 metrów, seniorki, juniorki A,B i C oraz juniorzy C pobiegną na 5 kilometrów z, ten dystans ma przewyższenie 198 metrów.

Start pierwszej kategorii o godzinie 10.00 w Istebnej, meta zawodów na Stecówce.

Nieprzekraczalny termin zgłoszeń to czwartek 9 września, zgłoszenia można przesyłać na adres:biuro@time4sport.pl  kontakt tel. 602 280 978- kierownik biura zawodów Kazimierz Kilian.

Opłata startowa to 25zł lub 150 koron czeskich lub 6 euro. Organizatorzy spodziewają się udziału grupy biegaczy narciarskich z Czech i Słowacji.

Więcej szczegółów w komunikacie zawodów TUTAJ

 Organizatorami zawodów są Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski i klub NKS Trójwieś Beskidzka.

 

                                                          Mapka trasy 10 kilometrowej

 

Przypomnijmy, że ubiegłoroczną edycję Beskidów Bez Granic wygrali w kategorii senior Ewelina Marcisz i Maciej Staręga, pełne wyniki w artykule powiązanym poniżej.

 

/KaCe/