fischer

W sobotę 13 czerwca odbędą się darmowe testy nartorolek marki Fischer. Impreza odbędzie się w Sobieszowie (Jelenia Góra) na rolkostradzie.

 

Testy rozpoczną się w samo południe krótką prezentacją testowanego sprzętu. Instruktorzy prowadzący prezentację jak i testy, byli szkoleni bezpośrednio w stajni Fischer’a. Pomogą oni rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Odpowiedzą na każde pytanie dotyczące tego sportu. Naszym gościem będzie były zawodnik kadry zawodniczej reprezentacji Litwy.

Po prezentacji, będzie można przystąpić do biegania na nowych modelach Fischera. Wśród modeli testowanych będą wszystkie „dorosłe” nartorolki z aktualnej kolekcji.

Jednocześnie przypominamy, że system wiązań Fischera’a przy nartorolkach to NNN. Należy wziąć to pod uwagę biorąc ze sobą buty na testy.

Zgłoszenia do testów należy kierować:

 

Tel: 667-751-994 lub pod adresem mail: info@biegowkijakuszyce.pl

 

Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, liczba miejsc jest ograniczona. Należy oczekiwać na potwierdzenie od organizatorów testów.

 

źródło: Fischer Polska

 

p.s

20 czerwca podobną imprezę firma Fischer Polska planuje  na trasie nartorolkowej w Wiśle Jonidle, o szczegółach poinformujemy niebawem