Fischer

To będzie nartorolkowy weekend w Polsce. W sobotę i niedzielę 9 i 10 pażdziernika swoje zawody będą mieli amatorzy i licencjonowani zawodnicy. Tych pierwszych zapraszamy do Frysztaka na II Rolkowisłok i dzień później do Ustrzyk Dolnych na II Nartorolkowy Bieg Lotników, będący jednocześnie Mistrzostwami Polski Amatorów pod egidą PZN. Zawodniczki i zawodnicy z licencjami PZN wezmą udział w finale Marwe Cup 2021 i jednocześnie w Mistrzostwach Polski Młodzików na trasie nartorolkowej Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej. Szczegóły prezentujemy poniżej.

 

W sobotę 9 pażdziernika po raz drugi spotykamy się we Frysztaku na II Rolkowisłoku. W tym roku biegamy ty;lko stylem klasycznym na dystansie 20 kilometrów.

Profil biegu na FB - >>> TUTAJ <<<

Link do zapisów >>> TUTAJ <<<

 

Dzień później (10 październik) w Ustrzykach Dolnych odbędzie się II Nartorolkowy Bieg Lotników. Bieg zostanie rozegrany stylem klasycznym na dystansie 21 kilometrów. Zapisy i regulamin biegu znajdziecie >>> TUTAJ <<< na oficjalnej stronie Biegu Lotników.

AKTUALIZACJA . Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie z biura PZN, że zawody są Mistrzostwami Polski Amatorów.

 

Sobota i niedziela 9 i 10 października to także FINAŁ Marwe Cup 2021 czyli Pucharu Polski na nartorolkach pod egidą Polskiego Związku Narciarskiego oraz Mistrzostwa Polski Młodzików. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie

>>> TUTAJ <<<

 

kace