frysztak

Klasyczne i łyżwowo, dla zwycięstwa i zabawy, dla zdrowia i satysfakcji - serdecznie zapraszamy
do udziału w „I zawodach nartorolkowych” w dolinie rzeki Wisłok. Będziemy pędzić z Frysztaka do Markuszowej pokonując Bramę Frysztacką obok górującego Rezerwatu Przyrody Herby. Pobiegniemy wzdłuż Wisłoka z nurtem i pod prąd, aby wyłonić najlepszych i poczuć satysfakcję z ukończenia biegu. Koła będą się kręcić w stosunkowo płaskim terenie więc wszystko w waszych rękach i nogach. Wiatr we włosach i radość na ustach, cóż więcej chcieć ...

 

Przygotowaliśmy również zabawę dla najmłodszych nartorolkarzy - z myślą o dzieciach Organizatorzy zaplanowali big integracyjny na dystansie 600 m.  Nasi milusińscy nie będą się ścigać ale swoją postawą  dadzą wzorowy przykład na to że nartorolki są dla każdego.

 

Trasa biegu głównego liczyć będzie 20 km i poprowadzi z  Frysztaka  przez  Kobyle – Jazową
do Markuszowej, a po nawrotce od Markuszowej przez Jazową – Kobyle  do Frysztaka. Zapewniamy pozytywne wrażenia i wiele emocji oraz zapewniamy świetną rywalizację na najwyższym poziomie.

 

Każdy uczestnik niezależnie od tego  w jakim biegu weźmie udział otrzyma pamiątkowy medal przygotowany specjalnie przez ModernForms z okazji „RolkoWisłoka”.

Startujemy 17 października 2020 r. o godz. 13:00 z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
we Frysztaku. 

 

Zapisy prowadzimy do dnia 12.10.2020 r.

Dla uczestników i kibiców zapewniamy parking oddalony zaledwie 10 m od biura zawodów, który będzie dostępny przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Zapraszamy.

>>REGULAMIN ROLKOWISŁOK 2020<<

 

od redakcji:

Zapraszamy na zawody do Frysztka, tym bardziej, że dzień później (niedziela) w Ustrzykach Dolnych odbędzie się I Nartorolkowy Bieg Lotników, jeżeli nie macie planów na ten weekend to zapraszamy na Podkarpacie!

 

 foto: rekonesans trasy