sworne

Do drugiej edycji Swornerace 2019 pozostał dokłądnie tydzień, a nawet mniej o tej porze będziemy już mieć na mecie pierwszych zwycięzców. Jesteście z pewnością ciekawi o co (oprócz oczywiście dobrego humoru) będziecie walczyć w Swornychgaciach.

 

Partnerami technicznymi i jednoczesnie sponsorami nagród na nartorolkach i nartorolkach terenowych sa uznane marki z świata biegów narciarskich i nartorolek. W tym roku udało nam się zdobyć aż czterech poważnych sponsorów, którzy sponosrują nagrody w kategoriach OPEN (kobiet i mężczyzn ososbno) na wszystkich czterech rozgrywanych dystansach.

I tak:

bieg na 30km stylem klasycznym to SworneRace Fischer 30CT, czyli nagrody w tej kategorii to produkty renomowanej firmy FISCHER. Nagrody wyglądają następująco:

1. miejsca - nartorolki

2. miejsca - tuby na kije Racing

3. miejsca - pokrowce na narty lub nartorolki

 

Najdłuższy dystans naszych zawodów to bieg na 45km stylem dowolnym czyli SworneRace Rollspeed 45FT.

Tutaj pierwszy polski producent nartorolek przygotował bony towarowe do zakupu w sklepie firmowym nartorolki.com.pl.

1. miejsca - bon o wartości 400zł

2. miejsca - bon o wartości 300zł

3. miejsca - bon o wartości 200zł.

 

Ostatnia konkurencja pierwszego dnia zawodów to bieg na dystansie 30km na nartorolkach terenowych, jedyny rozgrywany w Polsce, którego większość tarsy prowadzi po drogach nieutwardzonych. Ten bieg to SworneRace Skike 30.

Pierwsze miejsca to bon towarowy o wartości 500zł do wykorzystania w sklepie rollski.pl

Drugie i trzecie to torby i pokrowce do wyboru.

 

Wreszcie niedzielny creme de la creme zawodów czyli pierwszy w Polsce bieg łączony na nartorolkach SworneRace Alpina Skiathlon.

Tutaj także czekają na Was bonusy, pierwsze miejsca to bony towarowe o wartośći 500 zł do wykorzystanie w sklepie alpinasportowa.pl, drugie i trzecie miejsca to nagrody od sklepu bieginarciarskie.com.pl.

 

Oczywiście w czasie sobotniej dekoracji i późniejszej imprezy dla zawodników jak zwykle odbędzie sie losowanie nagród niespodzianek od naszych sponsorów.

Mamy nadzieję, że będziecie sie dobrze u nas bawić i zapraszamy na następny weekend.

 

czekamy na Was

Kuba Cieślar

szef zawodów