ptaszkowa

W sobotę, 6 października zapraszamy wszystkich, zawodników i kibiców, którzy interesują się biegami narciarskimi i nartorolkami na trasy Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej, gdzie na wymagającej technicznie trasie nartorolkowej zawodnicy rywalizować będą w sprintach techniką dowolną! 

 

LISTA STARTOWA SPRINT (dzięki uprzejmości pifsport.pl)

Ptaszkowa 06.10.2018 - Finał Pucharu Polski PZN na nartorolkach.

 

-/-

AKTUALIZACJA Z 05.10.2018

Prezentujemy w celu weryfikacji listę zgłoszonych zawodników :

LISTA ZGŁOSZEŃ

 

 -/-

W sobotę, 6 października zapraszamy wszystkich, zawodników i kibiców, którzy interesują się biegami narciarskimi i nartorolkami na trasy Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej, gdzie na wymagającej technicznie trasie nartorolkowej zawodnicy rywalizować będą w sprintach techniką dowolną! Najbardziej widowiskowej konkurencji indywidualnej w biegach narciarskich. Trasy nartorolkowe w Ptaszkowej po raz pierwszy "gościć" będą Puchar Polski w biegach na nartorolkach i od razu wyróżnione zostały finałem edycji.

 

Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach wiekowych: senior/seniorka, junior/juniorka A, junior/juniorka B, junior/juniorka C. Program minutowy zawodów zostanie podany 26 września, a zgłoszenia do zawodów na oficjalnym druku PZN należy przesyłać do 4 października bieżącego roku do godziny 16:00 na adres biuro@pifsport.pl, w zgłoszeniu należy podać rodzaj wiązań. Zawodnicy wystartują na sprzęcie przygotowanym przez organizatora głównego (PZN).

 

UWAGA!! Organizatorzy zapraszają na start także amatorów, dla których stworzono osobną kategorię!

 

KOMUNIKAT

 

PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW

 

red