podmenu

Nartorolki

sztokholm

Szwedzki Roll Cup coraz bliżej. Możemy patrzeć z zazdrością

Trzy weekendy, wielokilometrowe trasy, nagrody finansowe i setki zawodników. Taka będzie 2. edycja szwedzkiego cyklu nartorolkowego Roll Cup – jednego z najlepszych takich na świecie.

Komentarzy: 0

2015-06-09 13:42

Czytaj więcej
nartorolki

FIS punkty za nartorolki! Frekwencja w PŚ wzrośnie?

- Doskonałe wiadomości dla nartorolkarzy – anonsuje wiadomości z Warny Martins Niklass, członek podkomisji FIS ds. nartorolek. Od najbliższego lata za zawody na kołach przyznawane będą FIS punkty.

Komentarzy: 0

2015-06-08 23:15

Czytaj więcej
fischer

Testy nartorolek Fischer'a na Dolnym Śląsku

W sobotę 13 czerwca odbędą się darmowe testy nartorolek marki Fischer. Impreza odbędzie się w Sobieszowie (Jelenia Góra) na rolkostradzie.

Komentarzy: 0

2015-06-08 13:42

Czytaj więcej
jamrozowa

Weekend nartorolkowy w Dusznikach. Pobiegnie kadra biathlonistów?

- Będziemy namawiać kadrę biathlonistów do startu w naszych zawodach – zapewnia Janusz Rajzer, organizator Weekendu Nartorolkowego w Dusznikach Zdroju. Na Dolnym Śląsku w dniach 14-16 sierpnia spodziewanych jest ponad 50 zawodników.

Komentarzy: 0

2015-06-02 07:40

Czytaj więcej
nartorolki

Zapraszamy na nartorolkowe obozy Skipola w Jeleniej Górze!

W związku z coraz większym zainteresowanie i coraz częstszymi pytaniami naszych Czytelników, postanowiliśmy rozpocząć cykl obozów szkoleniowych na nartorolkach dla początkujących. Na początek dwa szkolenia weekendowe w Jeleniej Górze. Ale być może jeszcze tego lata przedstawimy Wam ofertę obozów tygodniowych. Na naszych kursantów czekają m.in. dwa treningi dziennie, pełne wyżywienie oraz rabaty na zakupy w internetowym sklepie specjalistycznym!

Komentarzy: 0

2015-06-01 12:27

Czytaj więcej
nartorolki

Jest gdzie się ścigać. Coraz więcej zawodów nartorolkowych

Sezon 2015 to dobry czas dla miłośników nartorolek. Użytkownicy tego sprzętu mają do wyboru co najmniej kilka ciekawych zawodów.

Komentarzy: 1

2015-05-31 22:48

Czytaj więcej
iwona bos

Iwona Boś - zapraszam na nartorolkowy Puchar Burmistrza do Wisły

Kolejne zawody na nartorolkowej mapie Polski odbędą się w najbliższą niedzielę na trasie w Wiśle Jonidło.

Rozmawiamy z główną organizatorką, byłą zawodniczką Startu Wisła Iwoną Boś.

Komentarzy: 0

2015-05-25 11:59

Czytaj więcej
fischer

Fischer carbonlite - nartorolki- jak zmontować

Nowe kompozytowe nartorolki Fischer Carbonlite skate dostałem od firmy Fischer Polska w czwartek po południu wraz z oprzyrządowaniem czyli szynami, wiązaniami oraz szablonem do montażu. Jak zwykle w takiej sytuacji prosta sprawa okazała się kawałem przygody.

Komentarzy: 0

2015-05-23 08:56

Czytaj więcej
drezno

Zapraszamy na nartorolki do Niemiec

W niedzielę 14 czerwca, w miejscowości Radeburg (na północ od Drezna) odbędzie się trzecia edycja zawodów na nartorolkach, pod nazwą Dresdner Heidebogen. Organizatorzy tych dużych zawodów nartorolkowych, za naszym pośrednictwem zapraszają na nie polskie klubu sportowe, jak i indywidualnych zawodników.

Komentarzy: 3

2015-05-20 18:27

Czytaj więcej
nartrolki czechy

Czesi mają cykl zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics

Cykl zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classic w tym sezonie zostanie rozegrany po raz trzeci. Wszystkie edycje mają wspólną charakterystykę, wysoka góra na którą trzeba wbiec, technikę klasyczną i udział  najlepszych zawodowców i amatorów.

Komentarzy: 0

2015-05-19 19:28

Czytaj więcej
fischer

Fischer - nowa kolekcja butów do nartorolek

Na sezon letni 2015  firma Fischer przygotowała trzy modele butów do nartorolek, do łyżwy, klasyka i model combi. Buty jeszcze w tym sezonie będą dostępne w Polsce. Cenę poznacie oczywiście u nas. Poniżej prezentujemy zdjęcia i opis techniczny poszczególnych modeli.

Komentarzy: 0

2015-05-18 15:01

Czytaj więcej
nartorolki

22km na nartorolkach w ramach Maratonu Beskid Niski w Wysowej Zdroju

Takie zawody to na razie rzadkośc w naszym kraju, zawodnicy będą mieli okazję rywalizować na dystansie 22km po publicznej, szerokiej drodze ze startem i metą w Wysowej Zdroju. Zapraszamy w sobotę  23 maja.

Komentarzy: 0

2015-05-14 19:27

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p