13.10.2008 Liberec, Puchar Świata B w kombinacji norweskiej, sprint HS134/7,5km bieg.W drugim dniu PŚ B w kombinacji norweskiej zawodnicy rywalizowali w sprincie. Zwyciężył, zajmujący trzecią pozycję po skokach Marco Pichlmayer z Austrii, osiągając 10 czas biegu.Drugie miejsce zajął Tomaz Druml(AUT) , a trzecie Niemiec Tom Beetz.Liderem po skokach był inny Niemiec Wolfgang Boesl, jednak słaby bieg (54 czas) zepchnął go na 18 pozycję.Najlepszy na trasie biegu był Norweg Magnus Krog, który dzięki temu awansował na 12 miejsce. Lider naszej reprezentacji Wojciech Cieślar jak zwykle lepiej wypadł na skoczni, gdzie zajął 11 miejsce.Tradycyjnie słaby bieg (52 czas) zepchnął go na miejsce 32.Marcin Mąka zakończył rywalizację na 43 miejscu, Adam Gala był 61, a o jedno miejsce za nim (62) ,Mateusz Wantulok.wyniki w załaczniku