kombinacja

Norweg Jarl Magnus Riiber po raz trzeci z rzędu wygrał w Lillehammer tym samym wygrywając cały Lillehammer Tour. Z bardzo dobrej strony pokazał się Adam Cieślar który ukończył zawody na 17 miejscu.

 

Kwalifikacje
 
Kwalifikacje do dzisiejszych zawodów wygrał Jarl Magnus Riiber, drugi Mario Seidl a trzeci Johannes Rydzek. Szczepan Kupczak był 12, Adam Cieślar 36 a Paweł Słowiok 52 przez co nie wywalczył awansu do konkursu.
 
 
 
Skoki
 
Rundę skoków wygrał Jarl Magnus Riiber. Za norwegiem znaleźli się Franz Josef Rehrl i Go Yamamoto. Czwarty był Ein ar Luraas Oftebro a piąty znakomicie spisujący się ostatnio Norweg Espen Bjoernstad. Szczepan Kupczak zajął 8 miejsce a Adam Cieślar 19.
 
 
 
Bieg
 
Ostatecznie zawody wygrał Riiber który z bezpieczną przewagą utrzymał prowadzenie do końca biegu. Drugie miejsce zajął zajmujący po skokach 10 miejsce Joergen Graabak. Trzeci był Johannes Rydzek który zanotował drugi czas biegu. Kolejne miejsca zajęli Akito Watabe, Martin Fritz i Espen Bjoernstad. 17 miejsce zajął Adam Cieślar który zanotował bardzo dobry, 16 czas biegu. Szczepan Kupczak nie ukończył biegu.
 
 
 
Lillehammer Tour
 
Zwycięzcą turnieju został oczywiście Jael Magnus Riiber. Za nim znaleźli się Eric Frenzel, Joergen Graabak, Franz-Josef Rehrl i Akito Watabe. Najwyżej sklasyfikowanym polakiem był 
Adam Cieślar który zajął 25 miejsce. 29 był Paweł Słowiok a 39 Szczepan Kupczak
 
 
Maciej Sulowski