Dziś kombinatorzy rywalizowali w Pucharze Wisły na skoczni Wisła Malinka i trasach Kubalonki. Wśród seniorów zwyciężył Paweł Słowiok, a w kategorii juniora A triumfował Andrzej Gąsienica. Nie startowali Damian Urbaś, Adam Cieślar i Jakub Przybyła.

Podobnie jak wczoraj rozpoczniemy analizowanie wyników od zbiorczego podsumowania Rafała Snocha, który połączył wyniki seniora, juniora A i juniora B. W tym wirtualnym zestawieniu zwyciężył Paweł Słowiok. Drugie miejsce zajął Andrzej Gąsienica, a trzecie Mateusz Wantulok. Pierwszą szóstkę zamknęli Pyclik, Kupczak i Gryczuk. Trzeba jednak pamiętać, że w rywalizacji bark w bark mogłoby to wyglądać nieco inaczej. Z pewnością pomogło by to Andrzejowi Gąsienicy.

PEŁNE WYNIKI (SENIOR + JUNIOR A + JUNIOR B)

Wśród seniorów zwyciężył Paweł Słowiok. Drugie miejsce zajął prowadzący po skokach Mateusz Wantulok. Stracił on do zwycięzcy niecałe pół minuty. Trzecie miejsce zajął Michał Pyclik, a dopiero czwarty był Szczepan Kupczak. Ta dwójka straciła jednak ponad cztery minuty. Do biegu po słabych skokach nie przystąpili Andrzej Zarycki (78m) i Tomasz Pochwała (97m).

PEŁNE WYNIKI SKOKÓW (SENIOR)
PEŁNE WYNIKI KOMBINACJI (SENIOR)

W kategorii juniora A rywali zmiażdżył Andrzej Gąsienica. Drugie miejsce zajął Krystian Gryczuk, ale stracił on ponad cztery minuty. Podium uzupełnił Marcin Budz. Pierwszą szóstkę zamknęli Wojciech Marusarz, Michał Podżorski i Paweł Szafran. W tej kategorii nie startowali Damian Urbaś i Jakub Przybyła.

PEŁNE WYNIKI SKOKÓW (JUNIOR A)
PEŁNE WYNIKI KOMBINACJI (JUNIOR A)

Wśród juniorów B podobnie jak wczoraj najlepszy okazał się Kacper Kupczak. Drugie miejsce zajął Jan Łowisz, który uzyskał najlepszy czas na trasie biegu. Trzeci był Dawid Osiński.

PEŁNE WYNIKI SKOKÓW (JUNIOR B)
PEŁNE WYNIKI KOMBINACJI (JUNIOR B)

W kategorii juniora C zwyciężył Antoni Juroszek. Drugie miejsce zajął Paweł Chyc, a trzecie Paweł Twardosz, który zanotował najlepszy czas na trasie.

PEŁNE WYNIKI SKOKÓW (JUNIOR C)
PEŁNE WYNIKI KOMBINACJI (JUNIOR C)

Konrad Rakowski