Adam Cieślar reprezentujący AZS AWF Katowice oraz Stanisław Biela z UKS Sołtysianie Stare Bystre/SMS Zakopane zwyciężyli w pierwszym konkursie kombinacji norweskiej w ramach OOM Śląsk 2012.


Adam Cieślar
prowadził w rywalizacji juniorów A po serii skoków, drugą lokatę zajmował Andrzej Gąsienica z TS Wisła Zakopane/ SMS Zakopane, na trzcim miejscu plasowali się z takim samym dorobkiem punktowym Paweł Słowiok i Szczepan Krupczak obaj AZS AWF Katowice. Bieg nie wprowadził dużych zmian w klasyfikacji biegu i tak na mecie Adam Cieślar zameldował się 13sek przed Andrzejem Gąsienicą. Brąz przypadł Pawłowi Słowiokowi, który okazał się szybszy na trasie od swojego klubowego kolegi.

Pełne wyniki

Wśród juniorów B zwyciężył Stanisław Biela. Zajmujący trzecią lokatę po skokach zawodnik ze Starego Bystrego na trasie okazał sie lepszy od swojego klubowego i klasowego kolegi Damiana Urbasia, który po skokach zajmował 1 pozycję. Na ostatnim stopniu podium uplasował się drugi po skokach Jakub Przybyła a WKS Zakopane/SMS Zakopane

Wyniki tutaj

Szkoda tylko że kombinacja cały czas jest traktowana drugorzędnie i nie doczekała się nawet własnego odnośnika na oficjalnej stronie OOM.