podmenu

Ankieta

tymczasowy brak ankiety 5 - termin głosowania minął

Kombinacja Norweska

wantulok

Kombinatorzy rywalizowali w Szczyrku w Lotos Cup

Dziś w Szczyrku kombinatorzy norwescy, rywalizowali w finałowych zawodach cyklu LOTOS Cup.

 

Komentarzy: 0

2015-03-06 21:43

Czytaj więcej
Cieslar

Lotos Cup: Adam Cieślar dominuje

Dziś w Szczyrku na trasie Istebna-Kubalonka odbyły się zawody LOTOS Cup w kombinacji norweskiej. Zawody rozegrano w sześciu kategoriach: Senior, Junior A, Junior B, Junior C, Junior D, Junior E. 

Komentarzy: 0

2015-02-07 17:07

Czytaj więcej

Mateusz Wantulok najlepszy w Mistrzostwach TZN

Konkursu skoków w niedzielę nie udało się rozegrać, ponieważ warunki były niesprzyjające, dlatego do  biegu zawodnicy wyruszyli na podstawie rezultatów uzyskanych w sobotę . Wiatr i obfite opady śniegu nie przeszkodziły jednak zawodnikom, aby wystartować w biegu na 5 km.

 

Komentarzy: 1

2015-01-06 22:01

Czytaj więcej
Cieslar

Zawodnicy KS Wisła w Wiśle najlepsi w Polsce, Cieślar w kombinacji, Żyła w skokach

Szczyrk to dzisiaj stolica letnich Mistrzostw Polski w sportach zimowych. O mistrzowskie tytuły walczyły skoczkinie, kombinatorzy norwescy i skoczkowie.

Komentarzy: 0

2014-10-11 18:41

Czytaj więcej
skocznie

Mistrzostwa Podkarpackiego OZN w kombinacji norweskiej i skokach z udziałem mistrza świata

W dniach 22-24 sierpnia rozegrano w Zagórzu letni Puchar Bieszczadów - Mistrzostwa Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego w skokach i kombinacji norweskiej z udziałem zawodników z Ukrainy.

Komentarzy: 0

2014-08-25 13:36

Czytaj więcej
kombinacja, słowiok

Paweł Słowiok letnim Mistrzem Polski w kombinacji norweskiej [AKTUALIZACJA + WYNIKI]

W rozgrywanych dzisiaj w Wiśle letnich Mistrzostwach Polski w kombinacji norweskiej tryumfował wiślanin Paweł Słowiok reprezentujący AZS AWF Katowice.

Komentarzy: 2

2014-07-19 10:49

Czytaj więcej
Gasienica

Lotos Cup w Zakopanem: Andrzej Gąsienica, Jan Łowisz i Daniel Mąka zwyciężają [ŁĄCZNE WYNIKI]

Dziś w Zakopanem w ramach cyklu Lotos Cup w kombinacji norweskiej rywalizowały starsze grupy, a konkretnie junior B, junior A i senior. Wszyscy oddali skok na Wielkiej Krokwi (HS 134) i mieli do pokonania siedmiokilometrową trasę biegu. Zwycięzcami zostali: Andrzej Gąsienica (senior), Jan Łowisz (junior A) i Daniel Mąka (junior B).

 

Komentarzy: 3

2014-02-26 21:51

Czytaj więcej
Lotos

Lotos Cup w Zakopanem: Paweł Chyc, Mateusz Gruszka i Oskar Rojek triumfują

Dziś w Zakopanem w ramach cyklu Lotos Cup w kombinacji norweskiej rywalizowali juniorzy C, D i E. Zawodnicy skakali na obiektach HS 72 i HS 38, a następnie biegali na trasie COS Pod Skocznią (jun. C - 4km, jun. D - 3km, jun. E - 2km). Zwycięzcami zostali Paweł Chyc (junior C), Mateusz Gruszka (junior D) oraz Oskar Rojek (junior E). W środę rywalizacja starszych grup.

 

Komentarzy: 0

2014-02-24 18:47

Czytaj więcej
ZOOM 2014

OOM w Wiśle: Michał Pytel i Daniel Mąka po raz kolejny triumfują, powrót Damiana Urbasia

Dziś młodzi kombinatorzy norwescy rywalizowali o drugi komplet medali podczas Zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Skoki odbyły się na obiekcie Wisła Malinka (HS 134), a bieg na trasie Wisła Jonidło - 10 km (jun. A) oraz 7,5 km (jun. B). Znów wygrali Michał Pytel i Daniel Mąka, którzy wywalczyli kolejne złote medale.

 

Komentarzy: 0

2014-02-14 22:09

Czytaj więcej
ZOOM 2014

OOM w Szczyrku: Łowisz pokonany przez Pytela, Mąka potwierdził swoją dominację

Dziś młodzi kombinatorzy norwescy rywalizowali w Zimowej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży organizowanej w Szczyrku. Pierwszą konkurencją był sprint - 5 km (jun. A) i 3,75 km (jun. B) oraz poprzedzające bieg skoki na Skalitem (HS 106). Wśród juniorów A Jan Łowisz po raz pierwszy od pięciu startów znalazł pogromcę, a okazał się nim Michał Pytel. W gronie juniora B pewnie zwyciężył Daniel Mąka.

 

Komentarzy: 0

2014-02-11 18:09

Czytaj więcej
Lotos

Lotos Cup w Szczyrku: Łowisz, Mąka, Chyc, Kudzia i Jarosz zwyciężają w drugim konkursie

Za nami drugi w tym sezonie konkurs Lotos Cup w kombinacji norweskiej. W dzisiejszych zawodach organizowanych na trasach przy ośrodku sportowo-rekreacyjny "Jonidło" w Wiśle i na skoczniach w Szczyrku (HS 106, 77 i 44) najlepsi okazali się: Jan Łowisz (junior A), Daniel Mąka (junior B), Paweł Chyc (junior C), Piotr Kudzia (junior D) i Mateusz Jarosz (junior E).

 

Komentarzy: 0

2014-02-06 17:18

Czytaj więcej
Lotos

Lotos Cup: Karpiel, Osiński, Mąka, Twardosz, Kudzia, Jarosz pierwszymi zwycięzcami

Polski sezon w kombinacji norweskiej wreszcie wystartował. Zawody w Wiśle (Łabajowie) można uznać za nietypowane, ale na szczęście mimo baku prawdziwej zimy udało się zainaugurować sezon. Najlepsi okazali się: Krystian Karpiel i Dawid Osiński (junior A), Daniel Mąka (junior B), Paweł Twardosz (junior C), Piotr Kudzia (junior D) i Mateusz Jarosz (junior E).

 

Komentarzy: 0

2014-02-03 20:01

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p