podmenu

Ankieta

tymczasowy brak ankiety 5 - termin głosowania minął

Kombinacja Norweska

Twardosz_Pawel_fot_Julia_Piatkowska_SkokiPolska

OOM w kombinacji: Paweł Twardosz i Piotr Kudzia ze złotymi medalami [WYNIKI]

Dzisiaj na Wielkiej Krokwi w Zakopanem oraz trasach Centralnego Ośrodka Sportu rozegrano zawody w kombinacji norweskiej i skokach narciarskich w ramach XXXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W kategorii Junior A dwuboistów triumfował Paweł Twardosz, a u Juniorów B Piotr Kudzia. Kombinatorzy licznie wystartowali także w konkurencji skoków narciarskich.  

Komentarzy: 0

2017-02-26 21:01

Czytaj więcej
słowiok

Paweł Słowiok z mistrzostwem TZN w kombinacji [WYNIKI]

Czwartkowy przedpołudnie, a następnie popołudnie stały się dla kombinatorów okazją do przetestowania swoich możliwości na obiektach w Zakopanem w ramach mistrzostw Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Niepokonany w stolicy polskich Tatr okazał się Paweł Słowiok, wyprzedzając dwóch innych kadrowiczów Wantuloka.

Komentarzy: 1

2016-12-29 18:44

Czytaj więcej
Podium_MP_kombinacja2016_Wisla_Marcelina_Skubis

Letnie Mistrzostwa Polski w kombinacji dla Adama Cieślara i Pawła Słowioka [WYNIKI]

Miniony weekend stał pod znakiem ostatniego akordu letniego sezonu w sportach zimowych, czyli Letnich Mistrzostw Polski. Tytuły mistrzowskie powędrowały do podopiecznych Mateusza Wantuloka – w Szczyrku triumfował Adam Cieślar, a w Wiśle Paweł Słowiok.

Komentarzy: 1

2016-10-09 22:27

Czytaj więcej
kombinacja norweska polska

Liczna grupa kombinatorów w MP w skokach, Szczepan Kupczak 14.

Choć krajowy czempionat w kombinacji norweskiej został odwołany ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, dzisiaj na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle Malince doszły do skutku mistrzostwa Polski w skokach narciarskich, w których wzięła udział liczna grupa kombinatorów norweskich. Zgodnie z oczekiwaniami na najwyższym, 14. miejscu znalazł się Szczepan Kupczak, a w czołowej trzydziestce pojawili się także Michał Gut-Chowaniec i Piotr Kudzia.

Komentarzy: 3

2016-03-22 19:18

Czytaj więcej
adam cieslar

MP Szczyrk: Adam Cieślar bierze wszystko, fantastyczny bieg Słowioka [WYNIKI, RELACJA]

Adam Cieślar z WSS Wisła sięgnął w Szczyrku po tytuł Mistrza Polski w kombinacji norweskiej. W iście zimowych warunkach atmosferycznych 2. miejsce zgarnął Paweł Słowiok, podium uzupełnił Szczepan Kupczak.

Komentarzy: 0

2015-10-09 12:43

Czytaj więcej
kupczak

MP Szczyrk: Szczepan Kupczak deklasuje w skokach do kombinacji! [WYNIKI]

Po skoku na 105 metr Szczepan Kupczak wygrał serię skoków do kombinacji norweskiej w ramach Mistrzostw Polski w Szczyrku. Zawodnicy zmagają się z fatalną pogodą i surowymi kontrolami sprzętu.

Komentarzy: 2

2015-10-09 10:19

Czytaj więcej

Adam Cieślar najlepszy w Pucharze Prezesa PZN w kombinacji norweskiej

W sobotę na Wielkiej Krokwi oraz trasie nartorolkowej COS w Zakopanem rozegrano zawody o Puchar Prezesa PZN w kombinacji norweskiej. Na starcie stawiło się 21 dwuboistów, a najlepszym z nich okazał się Adam Cieślar.

 

Komentarzy: 0

2015-10-03 20:29

Czytaj więcej
wisła 2015 kombinacja

Adam Cieślar Mistrzem Polski!

Nie dał rady Kacper Kupczak obronić prowadzenia w rywalizacji kombinatorów norweskich w ramach Mistrzostw Polski w Wiśle. Po arcyciekawym biegu pokonał go pewnie Adam Cieślar. Brąz wywalczył Szczepan Kupczak.

Komentarzy: 1

2015-07-19 12:08

Czytaj więcej
malinka

MP dwuboistów w Wiśle: Kacper Kupczak najlepszy po skokach

Kacper Kupczak uzyskał najwięcej punktów za skok do kombinacji w ramach letnich Mistrzostw Polski rozgrywanych w Wiśle-Malince. Z upałem walczyło 16 zawodników.

Komentarzy: 0

2015-07-19 09:58

Czytaj więcej
Cieslar

Adam Cieślar Mistrzem Polski w kombinacji norweskiej

Podczas tego weekendu kombinatorzy norwescy rywalizowali  w ostatnich zawodach w tym sezonie. W Szczyrku na skoczni Skalite oraz trasie biegowej na Kubalonce odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów, które wygrał Adam Cieślar.

Komentarzy: 12

2015-03-15 20:30

Czytaj więcej

Finał Lotos Cup: Wantulok najlepszy na Kubalonce i w całym cyklu

Po wczorajszym występnie na skoczni kombinatorzy przenieśli się na trasę biegową na Kubalonce. Były to ostatnie zawody cyklu Lotos Cup w tym sezonie.

 

Komentarzy: 0

2015-03-08 11:16

Czytaj więcej

Finał zawodów Lotos Cup w Szczyrku, Wantulok najlepszy w skokach

Podczas tego weekendu odyły się finałowe zawody LOTOS Cup w skokach narciarskich oraz w kombinacji norweskiej. Dziś dwuboiści rywalizowali  na skoczni Skalite, zaś jutro będą walczyć na trasie biegowej również w Szczyrku.

 

Komentarzy: 0

2015-03-07 21:57

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p