riiber
Po dłuższej przerwie do rywalizacji powrócili kombinatorzy. Podczas gdy najlepsi walczą o punkty w Pucharze Świata w Val di Fiemme, nieco słabsi startowali w Oberswienthal w zawodach pucharu Kontynentalnego. Dwukrotnie najlepszy okazał się brat dominatora Pucharu Świata Jarla Magnusa Riibera, Harald Johnas Riiber. Najlepszym z naszych zawodników był Piotr Kudzia który był bliski zdobycia punktów.

Sobota

W Sobotę najlepszy okazał się prowadzący po skokach harald Johnas Riiber. Drugie miejsce zajął jego rodak Sindre Ure Soetvik a trzecie kolejny z norwegów Simen Tiller. Kolejne lokaty zajęli Manuel Einkemmer, Jakob Lange i Lars Ivar Skaarset. Piotr Kudzia zajął 40 miejsce, Bartłomiej Klimowski był 48, Mateusz Jarosz 50 a Adam Skupień 52.

Niedziela

W Niedzielę ponownie najlepszy okazał się Riiber który w rundzie prowizorycznej która służyła jako runda skoków uzyskał aż 110,5 metra. Taka przewaga po skoku pozwoliła na zwycięstwo mimo dopiero 22 czasu biegowego. Sekundę do Norwega stracił Paul Gerstgraser z Austrii. Trzecie miejsce zajął Jakub Eiksund Saethre. Kolejne miejsca dla Larsa Ivara Skaarseta, Sindre Ure Soetvika i Manuela Einkemmera. Piotr Kudzia mimo szóstej lokaty po skoku dużo słabiej poradził sobie w biegu przez co zajął 33 miejsce. Mateusz Jarosz był 39. Bartłomiej Klimowski był 54 a Adam Skupień 57.