marusarz wojtek

Ostatni dzień rywalizacji w Pucharze Kontynentalnym w Park City nie przyniósł niespodzianek. Ponownie najlepsi okazali się Jakob Lange i Tara Geraghty-Moats. Wojciech Marusarz może zaliczyć weekend do udanych bowiem punktował w każdych zawodach, w Niedzielę notując 24 miejsce.

 

Skoki mężczyzn
 
Rundę skoków wygrał Christian Deuschl który uzyskał 99 metrów. Drugą pozycję zajął Jakob Lange który tracił po skoku 15 sekund do lidera. Trzeci był reprezentant gospodarzy Ben Loomis a czwarty Rok Jelen. Kolejne dwa miejsca zajęli Grant Andrews i Dmytro Mazurchuk. Wojciech Marusarz po udanym skoku zajmował 15 miejsce.
 
 
 
 
 
Bieg mężczyzn
 
Zawody ponownie wygrał Jakob Lange który z przewagą ponad 34 sekund dotarł na metę przed drugim Paulem Gerstrgraserem. Trzeci był Leif Torbjoern Naesvold a czwarty Sindre Ure Soetvik. piąte miejsce zajął ben Loomis a szóste Jan Vytrval. Wojciech Marusarz niestety spadł kilka miejsc i zajął 24 pozycję.
 
 
 
 
 
Skoki kobiet
 
Po skoku liderką była Tara Geraghty-Moats. Drugie miejsce zajmowała Veronica Gianmoena iStefaniya Nadymova. Kolejne pozycje zajęły Gyda Westvold Hansen i Taylor Henrich. Szósta była Jenny Nowak. 
 
 
 
 
 
Bieg kobiet
 
Zawody wygrała po raz trzeci Tara Geraghty-Moats przed Gydą Westvold Hansen i Stefaniyą Nadymovą. Dalsze miejsca zajęły Daniela Dejori, Jenny Nowak i Veronica Gianmoena.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maciej Sulowski