trasy biegowe

Ząb to miejscowość niezwykle atrakcyjna dla turystów. Położona na północ od Zakopanego, na Pogórzu Gubałowskim, jest najwyżej położoną wioską w Polsce (w najwyższym punkcie mierzy 1023 m n.p.m.) i słynie z pięknych widoków.

 

Dokładnie naprzeciw Górskiego Ośrodka Wypoczynkowego Jastrzębiec zlokalizowane są nowo otwarte trasy do narciarstwa biegowego o długości 3, 5 i 8km ze zróżnicowanym stopniem trudności. Zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z biegówkami, jak też dla tych którzy są bardziej wymagający, każdy w Zebie znajdzie coś dla siebie. Według turystów to właśnie tutaj rozpościerają się najpiękniejsze widoki na panoramę Tatr. 

 

Po biegowym szaleństwie ośrodek wupoczynkowy Jastrzębiec zaprasza wszystkich na ciepły posiłek oraz herbatę. Na miejscu działa też wypożyczalnia ze sprzętem włoskiej firmy Ski Trab (wg naszej wiedzy jedyna wypożyczalnia w Polsce oferująca naty tej firmy - przyp. redakcji).

 

Przy trasach prowadzone są również zajęcia nauki biegania na nartach pod okiem instruktorów z Nordiclife. Pełną ofertę obozów i szkoleń można znależć TUTAJ

 

redakcja