Zimowa Akademia Biegowa BIAŁKA-SKI. Nasza szkoła jest pierwszą w Białce Tatrzańskiej szkołą szkolącą w zakresie narciarstwa biegowego. Posiadamy licencję Polskiego Związku Narciarskiego wydaną przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów PZN.

 

Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Organizujemy  również kursy kwalifikacyjne na stopień Instruktora Biegów SITN-PZN, uprawniające po zdanym egzaminie do uczestnictwa w CKI.

 

Kadra Szkoły to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Od dziecka związani za biegówkami, mają za sobą karierę zawodniczą, w chwili obecnej kontynuują swoją pasję startując w biegach amatorskich. Swoją pasję przekazują w raz z fachową wiedzą wszystkim podopiecznym.

 

Założycielka szkoły-Edyta Olcoń (na zdjęciu) – to była zawodniczka klubu Supraślanka i absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, kilkukrotna Mistrzyni Polski Amatorów w Biegach Narciarskich oraz Mistrzostw Polski Instruktorów SITN PZN .

 

Biuro Szkoły Narciarstwa Biegowego Białka-Ski mieści się w Pensjonacie NA BRZYZKU w Białce Tatrzańskiej ul. Środkowa 106 c
telefon kontaktowy: +48 600 881 472
email: eolc@interia.pl
strona: www.bialka-ski.pl