speedmax 23

Austriacka firma Fischer przygotowała na nadchodzące Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 nową wyjątkową kolekcję nart Speedmax na czele z absolutnym hitem tego sezonu czyli modelem Helium Skate.

Jak powiedział najlepszy zawodnik ostatnich lat Johannes Klaebo - wydawało się, że niczego szybszego wymyślić sie już nie da. A jednak, zobaczcie Helium!!

 

Tam gdzie medale wygrywa się czasami o setne sekundy każdy szczegół, każdy gram ma znaczenie. Nowy model Speedmax skate 3D HELIUM waży tylko 950g czyli jest lżejszy od pozostałych modeli Speedmax Skate 3D i Speedmax 3D skate 61K aż o 80 gram. Ten wynik osiągnięto dzięki nowej konstrukcji rdzenia narty Bidirectional Air Core.

Oczywiście wszystkie inne wyjątkowe technologie Fischera, o których pisaliśmy w ubiegłym roku zostają zachowane czyli min. 3D (boczna ścianka narty o grubości 0,1mm wykonana z identycznego materiału jak ślizg), Gliding Sidewall (ślizg) i Cold Base Bonding (lepsza absorpcja smarów).

 

Nowa kolekcja wymaga nowej szaty graficznej, firma z Ried powraca po latach do żółtego koloru i wszystkie nowe narty Speedmax od nadchodzącego sezonu będą właśnie w takim kolorze.

Poniżej pokazujemy Wam poszczególne modele z nowej kolekcji na sezon 2022/2023.

 

speedmax 23

Speedmax Helium 3D Skate

 

Oczywiście pozostałe narty z kolekcji czyli  Speedmax Skate 3d i Speedmax skate 3D 61K pozstają w ofercie, zmienia się tylko kolor, który dotyczy wszystkich modeli Speedmax, czyli także Speedmax 3D classic, twin skin, zero, double poling sprint oraz modeli juniorskich.

 

speedmax 23

Speedmax 3D classic plus

 

To tyle w telegraficznym skrócie, więcej o nowej kolekcji na sezon 2022/2023 jutro, zmiany dotyczą nie tylko nart, ale też wiązań i butów.

 

Kuba Cieślar