3D

Jak wszyscy doskonale wiemy, życie nie znosi stagnacji, a my klienci oczekujemy od firm coraz to nowszych technologii, coraz szybszych i lżejszych nart. Fischer wychodzi naprzeciw naszemu zapotrzebowaniu tworząc kolekcję 3D.  Nowości od firmy z Ried to nie tylko narty. O innych przeczytajcie poniżej.

 

 

SPEEDMAX 3D SKI

Czasami o historii decydują setne części sekund. Mając to na uwadze, zespół Fischer, odpowiedzialny za opracowanie nowych produktów, stworzył narty Speedmax 3D ze smarowalnymi ścianami bocznymi. Zaprojektowane, aby redukować tarcie i okraść konkurencję z czasu i szybkości. Materiał, z którego zrobiono ścianki, może być serwisowany smarami dla zapewnienia maksymalnego poślizgu. Technologia Cold Base Bonding w pełni pozwala na wchłanianie się smarów i pracę nad strukturą. Znaczek RACE CODE potwierdza, że masz sprzęt z Pucharu Świata. Narty Speedmax 3D zostały wybrane spośród licznej konkurencji, jako wyróżniające się i nagrodzone ISPO AWARD 2019/20.

 

3D

 Speedmax 3D Twin Skin ( dzisiaj ten model narty przetestujemy)

 

3D

Speedmax 3D skate plus

 

Należy wspomnieć, że Fischer nie jest pierwszą firmą produkującą narty biegowe z bokami do smarowania. Pod koniec lat 80-tych, wschodnio niemiecka (DDR) firma Germina testowała modele do łyżwy (styl dowolny), które miały boki nart identyczne jak ślizgi. Sam biegałem przez jeden sezon na takich nartach (kace)

 

 

 

URBAN BOOTS

Nowa linia butów Urban przeznaczona jest dla narciarzy biegowych, którzy jednocześnie oczekują komfortowych właściwości podczas chodzenia. Stonowana, nowoczesna stylistyka sprawia, że możesz czuć się zrelaksowany i komfortowo zarówno przed, jak i po bieganiu na nartach. Linia butów Urban rzuca wyzwanie tradycyjnym modelom do narciarstwa biegowego bez uszczerbku dla właściwości niezbędnych na śniegu

 

3D

Fischer urban sport ocean

 

 

BUTY Speedmax

Opracowane, przetestowane i z sukcesami używane przez Zawodników Pucharu Świata, nowe buty Speedmax są lekkie i szybkie jak nigdy. Lepsze dopasowanie oznacza wyższe osiągi. Nowy sposób sznurowania i wysoce elastyczny materiał zakrywający sznurówki stabilizują stopę pozwalając na lepszy przekaz sił. Ta siła pochodzi z lekkości i dwuczęściowej konstrukcji podeszw TURNAMIC®.

 

3D

 Fischer Speedmax classic

 

Technologia COld Base Bonding w modelach Carbonlite  I  RCS

Po tym, jak technologia Cold Base Bonding stała się sercem modelu Speedmax i odniosła sukces wśród Zawodników Pucharu Świata i ich serwismanów, z dumą możemy ogłosić, że już od sezonu 19|20, ta rewolucyjna konstrukcja nart, zostanie zastosowana również w modelach z linii Carbonlite i RCS.

 

Fischer Scan-Fit

Koszmar z doborem buta na długość, rozbieżności co do rozmiarów i niekończące się wymiany od zawsze towarzyszyły procesowi zakupu buta Alpine i Nordic. Nowe narzędzie od Fischer Sports, aplikacja mobilna, od teraz pozwala na super szybkie i intuicyjne dobranie odpowiedniego modelu. Potwierdzeniem innowacyjności naszego produktu jest nadanie mu nagrody ISPO AWARD.

 

źródło: materiały promocyjne Fischer Gmbh

 

Tyle tytułem zapoznania Was z nową kolekcją Fischer na sezon 2019/20. W najbliższych tygodniach będziemy omawiali szczegółowo poszczególne w/w grupy . Dodajmy, że czekają na nas nowe modele butów w grupie racing, zmienią sie trochę kije, oraz wchodzi nowy bardziej bezpieczny model wiązania - World Cup. Ale o tym już następnym razem. (kace)