gps

Miło nam poinformować, że podczas biegów na 25, 30 i 50km zostanie wykorzystany system śledzenia zawodników na żywo dzięki współpracy z firmą Trackcourse.com. Faworyci każdego z trzech biegów zostaną wyposażeni w kieszonkowe urządzenia GPS, dzięki którym będzie można na żywo śledzić ich położenie oraz rywalizację na trasie na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.

 

 

GPS-tracking to specjalny system online, który pozwala śledzić aktualne pozycje zawodników podczas zmagań na trasach 41. Biegu Piastów. Dzięki małemu odbiornikowi GPS Twoi najbliżsi, rodzina, przyjaciele i kibice będą mogli w każdej chwili sprawdzić Twoją pozycję na trasie!

 

Jak wypożyczyć?
Urządzenia GPS można wypożyczyć bezpośrednio przed startem na targach EXPO na Polanie Jakuszyckiej (stanowisko skike ) lub zarezerwować wcześniej online poprzez naszą stronę trackcourse.com i odebrać na EXPO, które jest czynne:
:: 3 marca (piątek) 08:00-17:00
:: 4 marca (sobota) 07:30-17:00
:: 5 marca (niedziela) 08:00-16:00
Oprócz odbiornika w pakiecie jest również wygodny uchwyt na urządzenie mocowany na ramię. Po zawodach cały sprzęt oddajemy na mecie, a sami możemy obejrzeć zapis naszej walki na trasie. GPS-tracking to specjalny system online, który pozwala śledzić aktualne pozycje zawodników podczas zmagań na trasach 41. Biegu Piastów. Dzięki małemu odbiornikowi GPS Twoi najbliżsi, rodzina, przyjaciele i kibice będą mogli w każdej chwili sprawdzić Twoją pozycję na trasie!

 

gps

urządzenie z praktyczną opaską na rękę


GPS-TRACKING
Jak to działa?
W naszej technologii wykorzystujemy bardzo lekkie (60g) i małe (7x4x2cm) odbiorniki GPS, które co kilka sekund za pomocą sieci GSM przesyłają swoje pozycje. Uzyskane dane są na bieżąco wyświetlane na stronie internetowej, na której można sprawdzać aktualną pozycję zawodnika na trasie.


Dla kogo?
System GPS będzie wykorzystany podczas biegów na 25, 30 i 50km do śledzenia rywalizacji wśród faworytów każdego z dystansów. Dodatkowo udostępniamy ograniczoną liczbę urządzeń GPS, które można indywidualnie wypożyczyć na swój bieg, aby rodzina, przyjaciele i setki kibiców na Polanie Jakuszyckiej mogły śledzić Twoje poczynania na trasie.

Cena wypożyczenia to tylko 25zł

 

informacja od skike.pl