W dniach 24 - 27 stycznia w Monachium trwały Międzynarodowe Targi Sprzętu i Mody Sportowej ISPO 2016. Marka Fischer otrzymała dwie, prestiżowe nagrody ISPO AWARD. Nasze produkty zostały zauważone i docenione. Dzięki temu marka Fischer umocniła swoją pozycję na rynku, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem klientów.

 

 

Sekret tkwi w doskonałej wydajności oraz świetnej zabawie!

 

Trening czyni mistrza, ale Fischer nie zapomniał też o dobrej zabawie. Doświadcz płynności prowadzenia i łatwości jazdy. Fischer rozumie twoje potrzeby i oferuje Ci sprzęt, który poprawi efektywność jazdy. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnych materiałów, znacznie poprawiliśmy elastyczność narty. Każdy, bez wyjątku czy to doświadczony czy początkujący sportowiec, poczuje prawdziwy entuzjazm i niczym nieskrępowaną radość z jazdy. Jeśli cenisz łatwość i wydajność podczas uprawiania sportu, ta technologia jest z pewnością jest dla Ciebie.

 

 

 

Speedmax Classic: Ekstremalnie lekkie, maksymalnie doskonałe

 

Skromność nie jest cechą tych butów. I słusznie, ponieważ ten model uzupełnia linię SPEEDMAX. Teraz każdy może ścigać się na światowym poziomie. Niska waga i maksymalna wydajność dzięki trzykierunkowej konstrukcji z Carbonu rozciągniętej na całą podeszwę, piętę i cholewkę. Sztywność konstrukcji przenosi twój ruch w 100% na nartę.

 

Twin Skin dopełnia flotę

 

Linia TWIN SKIN (Twin Skin Race, Twin Skin Pro, Twin Skin X-Lite EF, Twin Skin Power EF i Twin Skin Race Jr.) domyka ofertę dla ambitnych amatorów poszukujących najwydajniejszych nart w drodze do sukcesu.

 

Dwa oddzielne paski moheru umieszczone w wyprofilowanych zagłębieniach. Pełna kontrola na podbiegu oraz stabilne odbicie szczególnie na twardych i oblodzonych trasach. Dzięki nasyceniu Teflonem wilgoć, a w konsekwencji oblodzenie moheru zredukowano do minimum.

 

Twin Skin, Vari Crown i Zero+ są idealnym rozwiązaniem dla szukających sprzętu na każde warunki. Diagram prezentuje optymalne narty na konkretne warunki.

 

Twin Skin, Vari Crown i Zero+ są  rozwiązaniem dla szukających sprzętu na każde warunki. Diagram prezentuje optymalne narty na konkretne warunki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: materiały reklamowe Fischer Polska

 

Od Redakcji: Zaczynamy trochę żałować, że nie zdecydowaliśmy się spróbować w tym sezonie Twin Skinów