wyprzedaz

Sezon nartorolkowy wprawdzie dopiero się rozpoczyna, za nami dosłownie kilka rozegranych biegów, my mamy jednak dla Was wyjątkową ofertę wyprzedażową na starsze kolekcje carbonowych nartorolek Fischer, oraz Powerslide. Sprawdźcie sami.

 

Zacznijmy od najwyższej półki czyli carbonowych nartorolek Fischer Carbonlite do stylu klasycznego i łyżwowego, których sugerowana cena detaliczna wynosi około 1400 złotych.

 [ Dodajmy, że najnowszy model carbonów Fischer został w tym roku uznany za najlepszą nartorolkę do klasyka w testach niemieckiego portalu xc-ski.de.]

Co oferujemy?

Oferujemy Wam w wyjątkowej wyprzedażowej cenie nartorolki Fischer Carbonlite Classic i Fischer Carbonlite Skate wraz z wiązaniami (na gotowo) w cenie 849zł.  Model klasyczny Carbonlite jest testowany przez nas od kilku lat i wg naszej opinii jest nie do zdarcia.

Szczegóły dotyczące modelu skate   TUTAJ,  specyfikację klasyka zobaczycie TUTAJ.

 carbonlite

 Fischer carbonlite classic mod.2016

 

To nie jedyna oferta wyprzedażowa. Mamy także idealny model dla dzieci czyli Fischer Junior Combi, nartorolkę idealną na początek przygody z tym sportem, którą najmłodsi mogą biegać zarówno klasykiem jak też łyżwą. Cena tego modelu także jest wyjątkowa to 559 zł oczywiście z wiązaniem. Szczegóły możecie zobaczyć możecie zobaczyć TUTAJ.

nartorolki

 Fischer junior combi

 

To nie koniec wyprzedaży naszego oficjalnego sklepu bieginarciarskie.com.pl. W ofercie mamy jeszcze najtańsze nartorolki w Polsce do stylu dowolnego (łyżwa) niemiecki sprzęt marki Powerslide, model Superlight Skate. Jest oczywiście haczyk :), za tą cenę dostajecie zestaw "złóż to sam" czyli kompletny zestaw szyn, łożysk, oprzyrządowania i kółek do złożenia. Sytuację z pewnością ułatwi Wam to, że nartorolki mają przygotowane otwory zarówno do systemu wiązań SNS (salomon) jak też NNN (także Prolink i Turnamic).

Cena, UWAGA,  to tylko 219zł z wysyłką. TUTAJ opis.

 

powerslide

 Powerslide Superlight Skate

 

 

Jak kupić/zamówić.

Bardzo prosto, drogą mailową na adres naszego sklepu :sklep@bieginarciarskie.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48/534 34 34 07.

UWAGA! Koszty wysyłki doliczone są do cen podanych wyżej. Oferta dotyczy modeli widocznych na zdjęciach z kolekcji 2015/2016 i 2016/2017.

 

Kuba Cieślar